Charlie Hunnam ako Green Arrow v budúcich DC filmoch? Herec je tejto idei otvorený!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Warner Bros. svoj vesmír DCEU pomaly ale isto rozbieha. Už o mesiac sa dočkáme prvej ženskej komiksovej sólovky, Wonder Woman. O niečo neskôr sa predstaví tímovka Justice League, v ktorej sa objavia nováčikovia ako Flash, Cyborg alebo Aquaman. Logicky, všetky tieto postavy sú už obsadené a majú naplánované sólové filmy, rovnako ako aj Shazam (aj keď sú s nimi samé problémy). Je tu však stále jedna postava, dôležitá pre chod DC vesmíru, o ktorej nepadlo ani slovo. Ňou je samozrejme Green Arrow. Nepadla zmienka o sólo filme, ani o obsadení herca. V budúcnosti ale WB bude túto postavu potrebovať.

Zelenú kapucňu seriálového Olivera Queena oblieka Stephen Amell. Seriál je aktuálne kvalitou na bode mrazu, ale Stephenovi jeho rola nepochybne sedí. Pokiaľ by sa hľadalo obsadenie filmového Arrowa, Warner Bros. má prvého nápadníka. Ním je herec Charlie Hunnam, ktorý si zahral v novinkách ako Kráľ Artuš: Legenda o Meči alebo Stratené Mesto Z. V marcovom interview s Charliem to ale vyzeralo trocha inak.

“Nevyrastal som ako fanúšik komiksov a vlastne som ani nevidel žiaden z Marvel alebo Batman filmov. Nieje to moja šálka kávy. Musím sa priznať, že ani neviem, kto to ten Green Arrow je. Nepredstavujem si tak moju kariéru alebo niečo, k čomu sa prikláňam.”

Charlie Hunnan a Percy Fawcett sa stali jednou osobou!
Vedeli by ste si Charlieho predstaviť šípy strieľať, miesto toho, aby ich schytával?; Zdroj: theplaylist.net

Charlie Hunnam ako Green Arrow?

Počas interview sa ale Charlie dozvedel, že sa podobá na Olivera Queena z komiksov, a že by mu rola naozaj sedela. Potvrdili to ako jeho fanúšikovia, tak aj samotný “interviewer”. Ku koncu rozhovoru teda prehlásil jasnú správu pre Warner Bros.:

“Tak teda, poď DC. Čo sa deje? Zavolajte mi, som tu.”

Myslíte, že Charlie iba vtipkoval? WB. teda žiaden Green Arrow film zatiaľ nechystá, no seriálová verzia sa dočká už šiestej série. Je možné, že sa tejto postavy dočkáme v Justice League Part 2, ktorý má naplánovanú premiéru na 14. júna 2019? To je vo hviezdach. Jediné čo vieme, že potencionálnym Arrowom je Charlie Hunnam, ktorý je pre túto postavu ako stvorený. Pokiaľ chcete, máte si možnosť pozrieť celý spomínaný rozhovor!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah