Nový romantický film Chemical Hearts vydal prvý trailer. Predstavili sa v ňom dvaja obľúbený herci z teenagerských seriálov

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Film Chemical Hearts má prvý trailer

Čaká nás nová teenagerská romantická dráma plná lásky, hádok, plaču a zlomených sŕdc. Kto by sa na niečo také netešil? Film Chemical Hearts však ponúka ešte niečo naviac, a to hviezdne obsadenie. V hlavných úlohách sa stretne herečka zo seriálu Riverdale Lili Reinhart a herec zo seriálu Euphoria Austin Abrams. A konečne prišiel aj trailer na film Chemical Hearts.

chemical hearts
Zdroj: indiewire.com

Film vyjde pod Amazon Prime Video, ktoré vydalo aj jeho prvý trailer. V tejto troj-minútovej ukážke vidíme dvoch stredoškolákov: Henryho Pagea a Grace Town. Po tom, ako sa spoznajú a začnú spolu pracovať na časopise, začne to medzi nimi iskriť. Odhalia temnú minulosť každého z nich a prežívajú búrlivý vzťah plný lásky a sĺz.

Trailer sprevádza Henryho prehovor, ktorý hovorí:

„Nikdy nie si viac nažive, než keď si teenager. Tvoj mozog je zaplavený chemikáliami, ktoré dokážu otočiť tvoj život na príbeh o veľkých rozmeroch. Napriek tomu sa mi na začiatku môjho posledného ročníka nič zaujímavé nestalo. Potom sa však už konečne niečo stalo.“

Predloha a obsadenie

Film vznikne podľa knižnej predlohy Our Chemical Hearts od autorky menom Krystal Sutherland. Príbeh sleduje sedemnásťročného Henryho, ktorý si o sebe myslí, že je beznádejným romantikom. Zameriava sa na cieľ stať sa editorom v školských novinách a na to, aby ho vzali na dobrú vysokú školu. Tieto ciele si postupne napĺňa až dovtedy, kým mu do života nevstúpi Grace. Okamžite sa do nej zaľúbi a postupne sa spoznávajú popri spolupráci na editovaní školského časopisu.

Vo filme ďalej vidíme Karu Young ako postavu Loly, C.J. Hoffa ako Murraya, Sarah Jones ako Sadie, Adhira Kalyana ako Kema Sharma a Brucea Altmana ako Tobyho. Režisérom je Richard Tanne, ktorý si zároveň napísal k filmu scenár.

Režiséra môžeme taktiež poznať kvôli filmu Southside With You. Producentmi filmu sú Alex Saks (The Florida Project, Book Club) a Tanne. Výkonnými producentmi sú Jamin O’Brien (Eith Grade) a samotná Lili Reinhart. Tejto pozície sa zhostila prvýkrát v živote.

Tešíte sa na nový romantický film? Čo hovoríte na obsadenie? Dajte nám vedieť vaše názory do komentárov.

Zdroj: variety.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -