Piata séria Sabriny od Netflixu by bola crossoverom s Riverdale a niesla by názov Witch War

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Chilling Adventures of Sabrina končí štvrtou sériou

Ako sme sa pred pár dňami dozvedeli, Netflix prerušil seriál Chilling Adventures of Sabrina a štvrtá séria bude teda posledná vydaná. Už v minulosti sa však vravelo, že by mala Sabrina mať crossover so seriálom Riverdale. Bohužiaľ sme sa ho však nedočkali. Práve plánovaná piata séria mala týmto crossowerom byť! Zatiaľ to však nevyzerá, že by sa tento plán niekedy v budúcnosti zrealizoval.

Fanúšikovia Chilling Adventures of Sabrina boli po správe o rušení seriálu už dosť zdrtení. No aby toho nebolo málo, tvorca seriálu Roberto Aguirre-Sacasa odhalil náčrt piatej série, ktorá mala obsahovať crossover s Riverdaleom. Ako to však s Netflixom býva, niektoré seriály musia skončiť, aby mohli nové začať. Crossoveru sa teda pravdepodobne nikdy nedočkáme.

Sabrina a Riverdale sa spoja
Zdroj: digitalspy.com

Sabrina a Riverdale – crossover

Sabrina a Riverdale sa nachádzajú v rovnakom seriálovom vesmíre, a to aj napriek tomu, že ich vydávali dve rozličné spoločnosti. Zatiaľ čo Chilling Adventures of Sabrina mal pod palcom Netflix, Riverdale vydáva CW. Ich prepojenie sa spomínalo už mnohokrát, často neoficiálne. Po internete kolovali spoločné fotky hercov z oboch seriálov a v oboch teenagerských drámach boli schované easter eggy na druhý seriál.

Tieto veci však neboli iba forma zábavy od tvorcov smerom k divákom. Crossover bol skutočne pripravovaný a mal nastať v piatej sérii seriálu s názvom Witch War. Roberto Ahuirre-Sacasa sa k tejto situácii vyjadril na Twitteri. Zdieľal aj titulnú skicu komiksu, v ktorom by sme sa tohto dlhoočakávaného prepojenia mali dočkať. Ten bude možno niesť názov The Witches of Riverdale are Coming…

„Ďakujem za všetku lásku, #sabrinanetflix fanúšikovia. Štvrtá časť je zatiaľ naša najlepšia a piata časť, „witch war,“ by bola úžasná.“

Aj keď sa tvorcovia Riverdaleu chvíľami iba zabávali s easter eggmi a prepojeniami, tvorcovia Sabriny celú vec posunuli ešte o krok dopredu, keď sa Sabrina a Ambrose vybrali spoločne v tretej sérii do samotného mesta Riverdale. Šli tam nájsť korunu schovanú v jednom z javorových stromov, ktoré vlastnila rodina Blossomovcov.

Tento crossover by bol určite zaujímavý a poriadne by zamotal príbehy oboch seriálov. Bohužiaľ sa ho z dôvodu rozhodnutia Netflixu nedočkáme.

Chceli by ste vidieť piatu sériu? Čo hovoríte na to, že by Sabrina a Riverdale mali crossover? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -