Hviezda Sex Education si v novom traileri k hororu Choose or Die zahrá mrazivú hru o prežitie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix zverejnil oficiálny trailer k novému britskému hororu Choose or Die, ktorý predstavuje naozaj veľmi napätú hru na život a na smrť s vibráciami pripomínajúcimi antalogický seriál Black Mirror. Do režisérskeho kresla zasadol Toby Meakins, ktorý zažije svoj celovečerný debut na malých obrazovkách a ukáže nám príbeh študentov zahrávajúcimi sa s vlastnými životmi.

Do centra pozornosti sa dostáva tajomná hra o prežitie z 80. rokov, ktorá láka na finančnú odmenu 125 000 dolárov. Sled udalostí však čoskoro naberá temný spád, keď hra začne narúšať realitu a núti hráčov robiť mrazivé rozhodnutia alebo riskovať život.

Oficiálny trailer k hororu Choose or Die od Netflixu

Najnovšia ukážka prezrádza aj jeden z hlavných momentov filmu, kedy Kayla v podaní herečky Loly Evans prichádza k poznaniu, že hra dokáže ovládať okolitú realitu a vedie ju k desivým následkom. V snahe ukončiť hru, Kayla zatvára svoj laptop, ale hra sa už bohužiaľ vypnúť nedá a hlavná postava dostáva návrh – vybrať si jednu z možností alebo zomrieť.

Nechýba ani lepší pohľad na ostatné postavy, ktoré si taktiež začínajú uvedomovať nadprirodzené schopnosti hry ohýbajúcej realitu. Jednou z nich je Kaylin nápadník Isaac, ktorého úlohy sa zhostila hviezda seriálu Sex Education, Asa Butterfield.

Po boku Evansovej a Butterfielda sú ďalšími členmi hlavného hereckého obsadenia Eddie Marsan ako Hal, Robert Englund ako Self, Kate Fleetwood ako Laura, Ryan Gage ako Lance, Angela Griffin ako Thea a Joe Bolland ako Beck. O scenár sa postaral Simon Allen. Nakrúcanie filmu prebiehalo v Londýne od marca do mája 2021. Táto vysoko odstrašujúca hra na život a na smrť s desivými surrealistickými prvkami zažije premiéru na Netflixe 15. apríla 2022.

Páčil sa ti oficiálny trailer k hororu Choose or Die? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -