Herec Chris Evans sa vyjadril. Prečo sa jeho Captain America už nikdy nevráti do MCU?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hviezdny Chris Evans bol nedávno požiadaný o možný návrat do MCU filmov a Captain America v jeho podaní sa stal obľúbencom všetkých Marvel fanúšikov. No ako sme mohli vidieť v závere filmu Avengers: Endgame, príbeh so Stevom Rogersom bol ukončený a s treťou fázou sa tento komiksový hrdina pobral do predčasného dôchodku.

Veľkolepé finále s Thanosom sa na veľkom plátne ukázalo ešte minulý rok v apríli a od toho momentu sa na celé herecké obsadenie sypú tie isté otázky. Kto všetko sa vráti do svojich pôvodných úloh?

Captain America
Zdroj: comicbook.com

Chris Evans sa vyjadril, prečo sa už v MCU neukáže ako Captain America

V tejto chvíli je už všetkým jasné, že Chris Evans sa do kultového obleku Captaina Americu nevráti. Herec bol hosťom v šou Grahama Nortona, ktorý sa ho spýtal, či je skutočne koniec cesty pre Steva Rogersa. Takto znela jeho odpoveď:

„Áno, myslím si, že je koniec. Bola to skvelá jazda a išli sme úrovňou tak vysoko, že by bolo riskantné to skúšať znova. Bola to dobrá skúsenosť a myslím si, že to takto bude lepšie.“

Pre niektorých fanúšikov MCU to môže byť smutná správa, ale Evans svoj návrat ani definitívne nevylúčil. Či tým chcel odľahčiť situáciu a nechať nás v napätí netušíme, ale jeho slová si určite zoberieme k srdcu.

Chris Evans captain america
Zdroj: uhdpaper.com

Ako by sa mohol Chris Evans vrátiť do MCU?

Ak by herec uvažoval o svojom návrate, musel by mať na to veľmi dobrý dôvod. Fanúšikovia ten dôvod stihli vymyslieť ešte skôr, ako samotné štúdio Marvel a už navrhli nový film alebo seriál, v ktorom by sme sa vrátili do minulosti. Predsa len, medzi začiatkom cesty Captaina Americu, až po udalosti filmu Endgame, nájdeme stále veľa nepreskúmaných príbehov.

Avengers: Endgame je v súčasnosti najlepšie zárobkovým filmom všetkých čias a z tróna ho zosadí pravdepodobne až Avatar 2 v roku 2021.

Myslíte si, že sa ešte niekedy vráti herec Chris Evans do MCU ako ikonický Captain America? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -