Filmy

Koľkokrát si ešte užijeme Chrisa Evansa v roli Captaina Ameriky? Dlho to už nebude!

Nasleduje Chris Evans stopy Hugha Jackmana?

Bohužiaľ, už sa nachádzame v období, keď predstavitelia našich obľúbených superhrdinov na filmových plátnách pomaly končia. Rozlúčili sme sa s Hughom Jackmanom ako Wolverinom, bude Chris Evans ďalším? Ak si teraz hovoríte, že je to hlúposť, veď Evans vôbec nie je taký starý, tak máte pravdu. Bohužiaľ končí mu zmluva, ktorá mu platila na šesť filmov. Samozrejme, herec si ju môže predĺžiť, no podľa najnovšieho interview, ktoré prebehlo s Esquire, to tak nevyzerá.

Sediaci na gauči, vzdychá. Evans vysvetľuje, že to je preto, lebo včera začal tréning na jeho ďalšie dva Captain America filmy. Filmy sa budú točiť súčasne a natáčanie začne v apríli. No po jeho skončení, si tridsaťpäťročný herec svoj modro-bielo-červený oblek už nenavlečie. Jeho kontrakt bude dokončený.

Takto teda znie celé interview, je len škoda, že sme nedostali citáciu priamo od neho. Tými dvoma Captain America filmami sa samozrejme myslí Avengers: Infinity War a Avengers 4. Vyzerá to teda tak, že Evans nadobro skončí s Captainom. Určite to prináša veľa nových možností pre Marvel. Filmová smrť Captaina America a Bucky/Falcon ako jeho nasledovníci. O tom, že Evans chce s Capitainom skončiť sa povráva už dávno, no vždy ho niekto presvedčil. Teraz to už však bude pochopiteľné a úprimne ho chápeme. Evans chce totižto začať svoju režisérsku kariéru. Budeme mu držať palce!

chris evans captain america; Zdroj: superherohype.com

chris evans captain america; Zdroj: superherohype.com

Čo vravíte na túto správu? Patrí Chris Evans medzi vašich obľúbených hercov? Vaše názory nám píšte do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Prinášame vám rebríček tých najlepších MCU filmov. Je medzi nimi váš obľúbenec?

  Filmy

  Ryan Reynolds po filme Detektív Pikachu v ďalšej hernej adaptácii. O ktorú sa jedná?

  Filmy

  Filmy Matrix 4 a nový Batman môžu byť kvôli koronavírusu odložené. Máme sa báť?

  Filmy

  Hororový DC spin-off The Trench preskúma najhlbšie časti z podmorského sveta Atlantídy

  3 komentáre

  Pridaj komentár