Pre ktorý film Chris Hemsworth nadobudne fyzickú formu svojho života? Bude ešte väčší ako Thor

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Zabudnite na tučného Thora z filmu Avengers: Endgame, austrálsky herec Chris Hemsworth sa totiž pripravuje na fyzickú formu svojho života. V Hollywoode sa nachádza hneď niekoľko hercov, ktorí sú kvôli svojim úlohám ochotní podstúpiť extrémne fyzické transformácie. Medzi ne nepochybne patria mená ako Christian Bale, Tom Hardy alebo práve Chris Hemsworth.

Ten si veľkou premenou prešiel kvôli filmu V srdci mora (2015), pri ktorom počas natáčania jedol iba 500 kalórií za deň. Schudol síce iba sedem kíl, no jeho telo sa oproti bohu hromu zmenilo na nepoznanie. Neskôr musel kvôli nakrúcaniu filmu Avengers: Age of Ultron opäť pribrať a nabrať svalovú hmotu.

Chris Hemsworth
Zdroj: pinterest.com

Chris Hemsworth ako Hulk Hogan

Ani doslovný boh však nebude stropom jeho fyzickej formy. Chris Hemsworth musí byť pre jeho nadchádzajúcu filmovú úlohu ešte väčším, než bol Thor. V životopisnom filme totiž stvárni wrestlingovú legendu Hulka Hogana. V rozhovore s magazínom Total Film prezradil, že síce očakáva, že nový film bude veľkou zábavou, no zároveň si vyžaduje masívnu fyzickú premenu. Povedal, že pre stvárnenie profesionálneho wrestlera potrebuje nabrať ešte viac svalovej hmoty, než kedykoľvek pri Thorovi. Prečítajte si jeho vyjadrenie:

„Tento film bude veľmi zábavným projektom. Ako si dokážete predstaviť, príprava na túto úlohu bude šialene fyzická. Budem musieť byť ešte väčší, než som bol kedykoľvek predtým, dokonca ešte väčší ako Thor. Taktiež je tu ten prízvuk, ako telesne, tak aj postojom.“

Hulk Hogan bol počas 80. a 90. rokov hviezdou Svetovej Wrestlingovej Federácie, dnes známej pod názvom WWE. Okrem fyzickej premeny bude musieť Chris skryť aj svoj austrálsky prízvuk, keďže Hogan bol známy aj svojim veľmi unikátnym vystupovaním. Imitovať ho určite nebude jednoduché, pričom jedným z faktorov je práve jeho hlas.

Chris Hemsworth ako Hulk Hogan
Zdroj: dailymail.co.uk

Réžiu zatiaľ nepomenovaného životopisného filmu má na starosti filmár Todd Phillips, ktorý vytvoril aj úspešného minuloročného Jokera. Dátum vydania zatiaľ nepoznáme, no film uvidíme na Netflixe. Zatiaľ všetko nasvedčuje tomu, že by sa snímka nestratila ani na Oscaroch.

Myslíte si, že sa Chrisovi podarí stvárniť tak unikátneho Hulka Hogana? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -