Dablér Chrisa Hemswortha je nešťastný: Thor je čoraz väčší, je to pre mňa obrovská výzva!

Nenechajte si ujsť

Ema Jedličková
Ema Jedličková
Večne s hlavou v oblakoch alebo s nosom v knihách.

Byť superhrdinom je náročná práca. Byť hercom taktiež nie je ľahké. A byť dablérom herca, ktorý superhrdinskú funkciu práve zastáva, už nie je vôbec žiadna zábava. Svoje o tom vie Bobby Holland Hanton, ktorý pracuje ako dablér Chrisa Hemswortha. Nešťastný dablér si nedávno na túto tému zavtipkoval v rádiovej šou a porozprával poslucháčom o tom, ako on aj Chris Hemsworth musia na sebe neustále pracovať.

Je namáhavé sa udržať v perfektnej forme

Dablér Bobby to nemá jednoduché. Spolupracuje síce na filmoch jednej z najväčších filmových franšíz, ale jeho náplň práce mu dokáže rozhodne znepríjemniť bežné dni. V rádiovej šou sa rozrozprával o tom, ako sa musí udržiavať v rovnakej fyzickej kondícii ako Chris Hemsworth. Hanton zavtipkoval:

Každý mi len hovorí: ,Páni, pozri sa na to, aký je veľký! a ja iba odpovedám: ,Áno, to je fakt skvelé, som totižto dvojník toho chlapa! Takže potom mu (Chrisovi) iba napíšem správu: ,Ďakujem ti veľmi pekne, kamarát, len si mi to ešte viac sťažil.‘“

Chris Hemsworth dablér
Zdroj: metro.co.uk

Byť dablérom postavy, ktorá sa musí nachádzať v neustálej špičkovej forme, nie je jednoduché. Spolu s Hemsworthom zdieľajú rovnaký režim cvičenia, ale aj jedálny lístok. Hanton sa priznal, že musí jedávať každé dve hodiny a toľký prísun stravy si vôbec neužíva. Úprimne, kto by si aj?

Nie len Chris Hemsworth a jeho dablér robia pre Marvel obety

Hanton zároveň v šou uznal, že je Chrisove telo kvôli postave Thora zatiaľ v tej najlepšej a najväčšej forme, čo je pre šikovného dabléra jednoznačne veľká výzva. Chris avšak nie je jediný, ktorý kvôli svojej filmovej role podstúpil výraznú fyzickú zmenu. V minulosti si takýmito premenami museli prejsť aj Chris Pratt (Star-Lord) alebo Kumail Nanjiani, ktorého premiéra vo svete Marvelu ešte len čaká a to v nadchádzajúcom filme Eternals.

Hemsworthova vyrysovaná postava má jednoznačné výhody, keďže nám tak môže priniesť silnejšieho a nezastaviteľného Thora, ktorý sa najbližšie predstaví v aktuálne pripravovanej snímke Thor: Love and Thunder. Tú si na starosť zobral geniálny a obľúbený Taika Waititi. Thorova omnoho väčšia „namakanosť“ je viditeľná aj na uniknutých fotografiách z natáčania:

Thor Love and Thunder
Zdroj: metro.co.uk

Čo vravíte na premenu Chrisa Hemswortha vy? Viete si predstaviť, že by ste sa ocitli na mieste jeho dabléra? Vaše postrehy a názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -