Muži v čiernom chystajú návrat a herec Chris Hemsworth by mohol stvárniť hlavnú postavu! Vráti sa aj Will Smith a Tommy Lee Jones?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Chris Hemsworth Muži v čiernom

Návrat úspešnej filmovej série Muži v čiernom na plátna kín sa plánuje už nejaký ten rok. Pár nápadov ohľadom toho, ako s franšízou pokračovať, už však padlo. Určite ste sa dopočuli o tom, že sa Muži v čiernom spoja so sériou 21 Jump Street a vznikol by tak vskutku zaujímavý crossover. Štúdio Sony Pictures sa však napokon uspokojilo s ideou obyčajného spin-offu/rebootu, ktorý bude nepriamo naväzovať na rozpovedaný príbeh. Podobne to spravil aj Jurský Svet, ktorý síce má vlastný príbeh, no neignoruje predošlé časti. Bohužiaľ, hlavné hviezdy pôvodnej série – Willa Smitha a Tommy Lee Jonesa už neuvidíme…

Portál The Hollywood Reporter potvrdil, že by si hlavnú postavu novej série mohol strihnúť herec Chris Hemsworth. Jeho dlhá zmluva s Marvel Studios sa totižto blíži ku koncu – Thora si zahral celkovo v siedmych filmoch a vyprší mu po snímke Avengers 4 v máji 2019. Sami si teda môžete domyslieť, čo pre Thora môže (ale aj nemusí) znamenať film Avengers 4. Chris sa teda nachádza v skorých fázach jednania so štúdiom Sony a samotný obchod je ešte ďaleko od uzavretia. Nie je teda s určitosťou potvrdené, že lídrom novej franšízy mimo Marvel Cinematic Universe bude práve tento herec. Ako však potvrdil vo filme Thor: Ragnarok, žáner komédia mu naozaj sedí.

Zdroj: screenrant.com

Kto sa o reboot postará?

Aby toho nebolo málo, o pripravovanom projekte sme sa dozvedeli hneď niekoľko noviniek. Na režisérske kreslo zasadne F. Gary Gray, ktorý nám priniesol filmy ako Straight Outta Compton alebo Rýchlo a zbesilo 8. O scenár sa podelia Matt Holloway a Art Marcum (Iron Man, Transformers: Posledný rytier). Produkciu majú na starosti rovnakí ľudia, ako pri originálnej sérii – Walter Parkes and Laurie MacDonald. Vráti sa takisto aj legendárny Steven Spielberg, ktorý bude dohliadať na výkonnú produkciu.

Niečo málo sme sa dozvedeli aj ohľadom samotného príbehu. Film by mal byť zasadený do Londýna a kombinácia hlavných postáv bude „Biely človek, čierna žena a starší muž.“ Všetko tak nasvedčuje tomu, že by Chris zabral práve miesto „bielej postavy“.

Vo výrobe je však stále aj spomínaný crossover s 21 Jump Street. O ňom sme však už hodný čas nič nepočuli. Tak čo myslíte, stihne sa pripravovaný reboot vyprodukovať do 14. júna 2019, kedy by mal mať premiéru?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -