V novej ukážke z pokračovania série Dundee vidíme aj Chrisa Hemswortha. Toto musí byť naozaj vtip!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte len pár dní dozadu sme vám písali o návrate legendárnej série Krokodíl Dundee. Ako ste sa mohli dočítať v článku, štafetu preberá americký syn Micka „Krokodíla“ Dundeeho, Brian Dundee. Toho si zahrá herec Danny McBride, ktorého môžete poznať z filmov ako Votrelec: Covenant alebo Pineapple Express. Ako sme však spomínali, produkcia celého filmu prebiehala v „utajení“ a takmer nikto o nej nevedel. Preto bolo zo začiatku ťažké rozoznať, či ide iba o obyčajný žart alebo reálny film, ktorý by mal premiérovať už toto leto. Nové informácie ohľadom tohto projektu však prišli oveľa skôr, ako sme si mysleli. Tie však z filmu robia ešte väčší žart…

Chris Hemsworth vo filme Dundee?

Snímka ‘Dundee: The Son of a Legend Returns Home‘ dopadne buďto úžasne, alebo neuveriteľne katastrofálne. Nič medzi tým pravdepodobne neexistuje. K obsadeniu filmu sa totižto pridal náš milovaný Thor, teda herec Chris Hemsworth. Obľúbený austrálsky herec bude hrať postavu Wally Jr., syna Waltera „Wally“ Reillyho (John Meillon), ktorý bol v prvých dvoch filmoch série business partnerom Krokodíla Dundeeho. Táto postava pozná austrálsku divočinu ako vlastné boty, no aj on sám bude mať problém udržať svojho nového amerického priateľa mimo problémov. No povedzte sami, nevyzerá to zatiaľ ako jeden veľký vtip?

Spolu s týmto ohlásením sa na svetlo sveta dostali aj nové fotky a teaser, kde môžeme vidieť aj samotného Chrisa Hemswortha. Sme teda naozaj zvedaví, aké ďalšie novinky sa dozvieme o pár dní. Naozaj už čakáme iba na Samuela L. Jacksona jazdiaceho na kengure. Nič iné od tohto filmu zatiaľ nedokážeme očakávať.

Filmu Krokodíl Dundee sme sa dočkali ešte v roku 1986, pokračovanie Krokodíl Dundee 2 prišlo o 2 roky neskôr a trilógiu ukončil film Krokodíl Dundee v Los Angeles z roku 2001. Samozrejme, tento film by veľa z nás radšej ani nevidelo. Ako teda dopadne ďalšie pokračovanie série?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -