POTVRDENÉ: Vieme, akého záporáka stvárni Christian Bale v Thor: Love and Thunder. Vráti sa aj Lady Sif

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Marvel nám konečne odhalil meno komiksovej postavy, ktorú si zahrá Christian Bale v nadchádzajúcom MCU filme Thor: Love and Thunder.

Vo štvrtom sólovom dobrodružstve nebude chýbať ani jeho hlavný protagonista Thor v podaní Chrisa Hemswortha. Premiéra je momentálne naplánovaná na 6. máj 2022. Natáčanie začína v januári 2021.

Christian Bale Thor: Love and Thunder
Zdroj: velimirkondic.artstation.com

Christian Bale je Gorr the God Butcher v Thor: Love and Thunder

Aj keď nám zatiaľ režisér Taika Waititi neodhalil žiadne podrobnosti o príbehu nového MCU filmu, poznáme aspoň niektoré detaily. Okrem Thora sa vo filme ukáže aj jeho staronová láska Jane Foster (Natalie Portman), ktorá sa naposledy objavila vo filme Thor: Temný svet (2013) – jej krátke pôsobenie v Endgame nepočítam.

Navyše bolo potvrdené, že pred kamerou sa objaví aj Chris Pratt a.k.a. Star-Lord. Novinkou je odhalenie Baleovej úlohy, ktorá síce bola dlho utajovaná, ale nakoniec sa záhada vyriešila – do MCU zavíta nová záporná postava Gorr the God Butcher. Príjemnou správou je taktiež návrat herečky Jaimie Alexander, ktorú si môžeš pamätať z Asgardu ako Lady Sif.

Christian Bale Thor: Love and Thunder
Zdroj: denofgeek.com

Kto je to Gorr the God Butcher?

Táto komiksová postava až tak stará nie je. V roku 2012 debutovala v komikse Thor: God of Thunder #2 a jej príbeh je naozaj zaujímavý. Gorr sa narodil na neznámej planéte a jeho každodennou aktivitou bolo modlenie sa k Bohom, aby jemu a celej jeho rodine pomohli prežiť drsné životné podmienky.

Postupom času mu však všetci najbližší zomierajú a začína predpokladať, že Bohovia nie sú skutoční, pretože neurobili nič, aby mu pomohli. No Gorr sa veľmi rýchlo dozvedá, že existujú a tak sa rozhodne vykonať pomstu, v ktorej zabije každú zbožnú bytosť.

Gorr nedisponuje žiadnymi nadľudskými schopnosťami, no má viac ako 3000-ročné bojové skúsenosti a je dostatočne zručný v oblasti zbraní, aby sa mohol vyrovnať aj Bohom. Jeho najsilnejšou zbraňou je AllBlack Necrosword, ktorá mu dáva božskú silu, no bez nej je slabý.

Bude určite zaujímavé sledovať ako sa tento zvláštny záporný hrdina vyrovná Thorovi a ostatným. A netreba ani zabúdať, že Gorr v komiksoch zomrie, ale k životu ho opäť privedie Loki. Dokonca aj Chris Hemsworth potvrdil, že v MCU na neho čaká ešte jeden sólový film, takže o zápletku máme pravdepodobne postarané. O nových aktualizáciách ťa budeme informovať.

Čo hovoríš na film Thor: Love and Thunder, v ktorom sa objaví aj Christian Bale ako Gorr the God Butcher? Názor nám môžeš zanechať v komentároch. 

Zdroj: marvel.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -