Vieme, či Christian Bale stvárni záporáka v MCU. Koho si zahrá bývalý Batman vo filme Thor 4?

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Medzi fanúšikmi komiksov je známy ako Batman, ktorého si zahral v Nolanovej trilógii po boku nebohého Heatha Ledgera. V súčasnosti sa však Christian Bale rozhodol prejsť do konkurenčného MCU. Koho si zahrá v pripravovanom filme Thor: Love and Thunder?

Je to oficiálne

Herečka Tessa Thompson (vo filme stvárňuje Valkyrie) totiž v najnovšom rozhovore potvrdila, že si Christian Bale v pokračovaní populárnej snímky strihne rolu záporáka. Ďalej nám prezradila, že si prečítala kompletný scenár k filmu od režiséra Taiku Waititiho.

Máme vraj očakávať viaceré známe mená, ale taktiež nás prekvapia rôzne nové postavy. Valkyrie je od Avengers: Endgame kráľovnou Asgardu a v tejto zodpovednej úlohe bude naďalej pokračovať. Veľmi nás teší aj návrat Natalie Portman ako Jane Foster.

Christian Bale v MCU
Zdroj: movieweb.com

Žiaľ, zatiaľ nevieme, ktorého záporáka si Bale v pripravovanom filme zahrá. Podľa dostupných informácií a dohadov by to však s najväčšou pravdepodobnosťou mohol byť Beta Ray Bill. Ak by to aj bol práve on, zrejme bude mierne odlišný od postavy, akú poznáme z komiksov.

Kto je Beta Ray Bill?

Ide o Korbinitského bojovníka s ohromnou silou. V komiksoch ho môžeme vidieť s kladivom Stormbreaker. Toto kladivo však v MCU vlastní Thor a teda je vysoko pravdepodobné, že ak sa Beta Ray Bill vo filme objaví, nejakých spôsobom ho Thorovi ukradne alebo získa v boji. Táto postava je medzi fanúšikmi veľmi obľúbená a jej prenesenie na strieborné plátna by bolo zo strany Disney logický krokom.

Zdroj: mcuexchange.com

Nech sa už vo filme objaví ktorákoľvek záporná postava, pre Christiana Balea to nebude žiadna nová skúsenosť. Na zlej strane zákona totiž stál už viackrát. Jeho premiérou v tejto roli bolo stvárnenie Patricka Batemana (že by nábeh na Batmana?) v snímke Americké Psycho z roku 2000. Ďalšie pochybné postavy stvárnil vo filmoch ako Drsné časy (2005), Dokonalý trik (2006), Hostiles (2017) a samozrejme Vice (2018).

Thor: Love and Thunder začne s natáčaním niekedy v druhej polovici tohto roka a jeho premiéra je naplánovaná na 5. novembra 2021.

Tešíte sa, že bude Christian Bale v MCU? Povedzte nám v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -