Jedna vec, ktorú majú postery na filmy od Christophera Nolana spoločnú. Viete čo to je?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Christopher Nolan. Režisérsky vizionár, ktorý nám priniesol filmy ako The Dark Knight Trilogy, Inception alebo Interstellar. Budúci rok nám prinesie film z Druhej svetovej vojny. Nesie názov Dunkirk, a nedávno nám ukázal prvý poster a plnohodnotný trailer. Trailer na tento film si môžete pozrieť tu. Celý článok venovaný tomuto legendárnemu režisérovi nájdete tu.

Jeden užívateľ Twitteru menom Rob Trench si však všimol zaujímavú vec. A nový poster na Dunkirk mu to len potvrdil. Presnejšie, je to niečo, čo majú Nolanove postery rovnaké. Vysvetlil to takto:

depicting the backside of central characters with lots of dark colors and shadows.

Postavy otočené chrbtom ku kamere, tmavé farby a tiene. Vela z Nolanových posterov vyzerá práve takto. Trench do postu priložil aj presný príklad. Postery na filmy The Dark Knight, The Dark Knight Rises, Inception, Interstellar a Memento. A po novom, teda aj Dunkirk. Presvedčte sa sami.

Christopher Nolan Postery

Inception

Interstellar

The Dark Knight

The Dark Knight Rises

Memento

Dunkirk

Zaujímavé, však? Všimli ste si toho niekedy? A myslíte, že to môže znamenať niečo hlbšie?

Foto: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah