Jedna vec, ktorú majú postery na filmy od Christophera Nolana spoločnú. Viete čo to je?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Christopher Nolan. Režisérsky vizionár, ktorý nám priniesol filmy ako The Dark Knight Trilogy, Inception alebo Interstellar. Budúci rok nám prinesie film z Druhej svetovej vojny. Nesie názov Dunkirk, a nedávno nám ukázal prvý poster a plnohodnotný trailer. Trailer na tento film si môžete pozrieť tu. Celý článok venovaný tomuto legendárnemu režisérovi nájdete tu.

Jeden užívateľ Twitteru menom Rob Trench si však všimol zaujímavú vec. A nový poster na Dunkirk mu to len potvrdil. Presnejšie, je to niečo, čo majú Nolanove postery rovnaké. Vysvetlil to takto:

depicting the backside of central characters with lots of dark colors and shadows.

Postavy otočené chrbtom ku kamere, tmavé farby a tiene. Vela z Nolanových posterov vyzerá práve takto. Trench do postu priložil aj presný príklad. Postery na filmy The Dark Knight, The Dark Knight Rises, Inception, Interstellar a Memento. A po novom, teda aj Dunkirk. Presvedčte sa sami.

Christopher Nolan Postery

Inception

Interstellar

The Dark Knight

The Dark Knight Rises

Memento

Dunkirk

Zaujímavé, však? Všimli ste si toho niekedy? A myslíte, že to môže znamenať niečo hlbšie?

Foto: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -