Christopher Nolan bol prvým návštevníkom kina po otvorení. A nie, nebol si pozrieť Tenet

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Christopher Nolan v kine

Režisér Christopher Nolan bol jedným z prvých návštevníkov kina reťazca AMC po otvorení v Los Angeles. Nové fotografie zdieľané na Twitter ukazujú Nolana na prvom premietaní po znovuotvorení v Burbank, Kalifornii. Užívateľ @BrettRedacted dokonca zachytil filmára v rade na občerstvenie s popisom: „keď trpezlivo čakáte na svoje AMC kuracie prsty,“.

Podľa užívateľky @corinne_perkins však nesledoval svoj veľkofilm Tenet na striebornom plátne. Prvé premietanie patrilo filmu Judas and the Black Messiah, ktorý len pár dní dozadu získal šesť nominácií na Oscara.

Situácia v Spojených štátoch sa zlepšuje, do konca mája plánujú zaočkovať všetkých dospelých Američanov. Pred dvoma týždňami po roku otvorili kiná v New Yorku, ktoré môžu fungovať za prísnych protipandemických opatrení s limitovanou kapacitou. Minulý týždeň začalo kinosály otvárať aj Los Angeles s 25 % kapacitou.

Ani nás neprekvapuje, že práve Christopher Nolan sa hneď objavil v kine. Práve on je najväčším zástancom toho, že filmy treba sledovať na veľkom plátne.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -