Hraný Macko Pú aj so svojimi plyšovými kamarátmi žiari v prvom nostalgickom traileri na film Christopher Robin!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Macko Pú už aj s kamarátmi v oficiálnom traileri na film Christopher Robin!

Všetci starneme, aj Krištofko Robin. Ak ste si mysleli, že Disney do tejto etapy jeho života nikdy nepríde, mýlili ste sa. V novom hranom Disney filme má totižto Robin už po štyridsiatke a na jeho kamarátov zo Stokorcového lesa už dávno zabudol. Avšak s jeho zabudnutím sa z jeho života vytratila aj všetka predstavivosť a kreativita. Aby ju teda v sebe znova našiel, bude potrebovať pomoc všetkých jeho plyšových kamarátov z detstva.

Macko Pú, Tiger, Piglet, Ijáčik a ostatní sa teda prvýkrát predstavujú v hranej podobe na veľkom plátne. Svoj debut v kinách si síce odkrútili už v roku 2011, no teraz tu vravíme o naozaj veľkom filme. O ten sa postará Marc Foster, režisér bondovky Quantum of Solace, oscarového hitu Finding Neverland a zombie thrilleru World War Z. V anglickom znení si rolu milovaného medvedíka opäť zopakuje Jim Cummings. Rolu Krištofka Robina na seba zobral Ewan McGregor (áno, Obi-Wan Kenobi) a po jeho boku sa v živej podobe postavia herci Hayley Atwell a Mark Gatiss. Pripravte sa teda na poriadnu dávku nostalgie s oficiálnym trailerom na film Christopher Robin. Film si u nás pozrieme už 23. augusta.

Oficiálny plagát na film Christopher Robin
Oficiálny plagát na film Christopher Robin; Zdroj: fanfest.com

Tešíte sa na hrané dobrodružstvo Macka Pú a jeho kamarátov? Patrila táto postava k veľkej časti vášho detstva? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -