Macko Pú ožíva v prvom traileri na Disneyovku Christopher Robin! Bude mať úspech aj v hranej podobe?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý Christopher Robin trailer odhaľuje hraného Macka Pú!

Po hranej Knihe Džunglí a Kráske a Zvierati, je rad na hraného plyšového macka. Presne tak, jedna z najznámejších kreslených postáv z Disneyho dielne dostáva hrané prevedenie. Macko Pú sa vracia v Disneyho originálnom filme Christopher Robin, ktorý sa odohráva 30 rokov po udalostiach v knihách. Nie, nečakajte detského Kryštofka Robina, tu má po štyridsiatke a strihne si ho talentovaný herec Ewan McGregor.

Tento film sa už vďaka popisu dostal na náš zoznam najočakávanejších filmov. Pre štúdio Disney pôjde buď o nehorázny úspech, alebo veľký prepadák. Čo však treba podotkúť je to, že konečne od nich nedostávame len prerábku animáku do hranej verzie. No a síce má názov filmu nad sebou logo Disneyho, dizajny postáv tiež čakajte viac podobné tým knižným. Pozrite sa na prvý pohľad hraného Macka Pú v prvom traileri na film Christopher Robin.

Páči sa vám? Že je málo žltý? Nebojte sa, v tejto scéne má Pú toľko rokov čo Robin. Určite sa teda žltšej farby dočkáme buď vo flashbackoch, alebo pri návšeteve starých známych v dnes už legendárnom Stokorcovom lese. Ak tu niekto vyrastal na pôvodnom znení, určite ho potešilo počuť v traileri Jima Cummingsa, ktorý ho dabuje už vyše 30 rokov. Na režisérsku stoličku sa posadil Marc Foster, ktorý stál za oscarovým hitom Finding Neverland alebo za trhákmi World War Z a Quantom of Solace. Popri McGregorovi si vo filme zahrajú Hayley Atwell a Mark Gatiss. V pôvodnom znení môžete počuť Chrisa O’Dowda ako Tigra, Nicka Mohammeda ako Pigleta, Brada Garretta ako Ijáčika, Petra Capaldiho ako Zajaca, Sophie Okonedo ako Kangu a Tobyho Jonesa ako Sovu. V kinách si film vychutnáme už začiatkom Augusta.

Oficiálny teaser plagát na hranú Disneyovku, Christopher Robin
Oficiálny teaser plagát na hranú Disneyovku, Christopher Robin; Zdroj: collider.com

Čo vravíte na prvý trailer? Tešíte sa na hraného Macka Pú? Čo vravíte na príbeh filmu? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -