Teraz už ste videli naozaj všetko. Chuck Norris je superčlovek, ktorý bojuje proti mimozemšťanom (trailer)

Nenechajte si ujsť

Erik Košťany
Erik Košťany
Moje meno je Erik (alebo Erino), mám 28, momentálne bývam v Bratislave. Kino navštevujem niekoľkokrát do mesiaca a čo nestihnem tam, doháňam na obrazovkách doma. Vlastním niekoľko konzol, rád si prečítam dobrú knihu či komiks, ale nevyhýbam sa ani pohybu po vonku (či už na nohách alebo bicykli)

Trailer na film Agent Recon

Chuck Norris proti mimozemšťanom. To je námet filmu, ktorý sa teraz už 84 ročný herec objaví v hlavnej úlohe. Spoločnosť Quiver Distribution prináša prvý trailer na film Agent Recon. Ukazuje, že pôjde o silné béčko, ale s poriadne odviazanou akciou, presne takou ako si táto akčná legenda zaslúži.

Norris tu hrá Alastaira, veliteľa tajnej jednotky. Podľa ukážky sa zdá, že je buď robotom alebo technologicky vylepšeným človekom. Nech už to však je ako chce, hlavné je, že vidíme, ako svojich nepriateľov kosí guľometom jedna radosť. Bojovať bude musieť proti vojakom s ovládanou mysľou.

Skupina vojakov proti mimozemskej hrozbe

Ľudstvo totiž experimentovalo na základni v Novom Mexiku s mimozemskou technológiou. Narazili pri tom na záhadnú bytosť, ktorá má nielen mimoriadnu silu a rýchlosť, ale vie tiež ovplyvňovať mysle ľudí. Takto si vytvorí hordu vylepšených supervojakov.

Energetické poruchy zo základne prvý raz objaví veteránsky plukovník Green, ktorého hrá ďalšia akčná ikona 80. rokov, Marc Singer. Ten povolá naspäť nielen Alastaira, ale aj nádejného mladého bojovníka Jima, ktorého si zahrá Derek Ting. Ostatných členov vojenských jednotiek si zahrajú Sylvia KwanJason Scott Jenkins, či Nikki Leigh.

agent recon plagát
Zdroj: TMDB

Dlho hľadali príležitosť pracovať s Chuckom Norrisom

Derek Ting je zároveň režisérom a scenáristom tohto kúsku. Ten má zatiaľ na konte primárne film Agent Revelation, ktorí sa u divákov netešil práve veľkej obľube. Zástupcovia Quiver Dist., Berry Meyerowitz a Jeff Sackman sa však vyjadrili, že keď videli jeho víziu priniesť Norrisa naspäť k fanúšikom, nemohli inak, ako sa k filmu pripojiť. Spoluprácu s hereckou legendou si pochvaľovali a opakovane vyzdvihli jeho bojové schopnosti aj vo vyššom veku. Vo výsledku sa producenti nemôžu sa dočkať, kedy ho znovu uvidia aj fanúšikovia.

Chuckovi s choreografiou a bojovými kúskami pomáhal aj jeho syn Dakota. Silne béčkový akčný film, avšak s legendou v hlavnej úlohe, príde v digitálnej podobe už 21. júna.

Pobavil trailer na Agent Recon aj vás? Tešíte sa na návrat Chucka Norrisa, ktorý sa postaví proti mimozemskej hrozbe? Čo hovoríte celkovo na film? Dajte nám vedieť v komentároch. 

Zdroj: firstshowing.net

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -