Chvália ho za brutalitu aj temný príbeh. Akčné prekvapenie 2024 dorazilo online

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Lákavý film je online

Tohtoročná nádielka akčných filmov sa v online priestore rozrastie o ďalšiu lákavú novinku. Dokonca tak lákavú, že ju neváhajú častovať prívlastkom kópia Johna Wicka.

Indický akčný film Opičí človek od štúdia Universal je režisérskym debutom herca Deva Patela, ktorý si v novinke zároveň zahral hlavnú rolu pouličného zápasníka, ktorý sa roky pripravuje na pomstu za smrť svojej matky. Za svoje kvality a príbehovú zápletku sa tak rozhodne nemusí hanbiť.

Vysokú mieru kvality potom potvrdzuje aj skóre na Rotten Tomatoes, kde dostal film od ľudí 84 % hodnotenie.

Nevyjda vás ale lacno

Film je inšpirovaný legendou o Hanumanovi, ikonickej postave indickej mytológie, a divák je svedkom traumatického detstva hlavnej postavy a jej cesty za pomstou.

Opičí človek je dostupný na YouTube Filmy a Apple TV za jednorazový poplatok. Na YouTube Filmy stojí 17,99 €, na Apple TV 16,99 €.

monkey man
Zdroj: Rewind.sk

Aj „nový Mad Max“ ide online

Prequelový kúsok zo ságy Mad Max si v kinách neviedol vôbec dobre. Dokonca sa určuje za prepadák, aký štúdio Warner Bros. už nezažilo takmer 30 rokov.

Preto to aktuálne skúša spoločnosť s filmom Furiosa iným spôsobom. Spolu s tým ako oznámili vydanie na BluRay, ktoré bude 13. augusta, informovali aj o prekvapivo skorom vydaní online.

Snímka ešte nie je v kinách ani mesiac a už bude dostupná digitálne. Bude si ju možné prenajať na vybraných PVOD službách ako AppleTV a Google Play Filmy v Ultra HD kvalite za cenu 29,99 dolárov. Diváci budú mať od prenajatia 48 hodín, aby si snímku pozreli. Dostupná bude už od 25. júna.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -