Tvorcovia si nedali pozor. Tieto chyby v seriáloch Dva a pol chlapa či Priatelia ste si určite nevšimli

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Chyby v populárnych sitkomoch

Sitkom je jedným z najobľúbenejších seriálových žánrov. Medzi tie najpopulárnejšie patria Priatelia (1994 až 2004), Dva a pol chlapa (2003 až 2015) či Teória veľkého tresku (2007 až 2019). Každopádne aj keď sú tieto seriály skvelé, vtipné a celkovo úžasné, nie sú dokonalé. Musíme povedať, že tvorcovia Dva a pol chlapa či Priateľov si nedali pozor, lenže bez chybičky nie sú ani ďalšie kultové seriály, ako sú The Office (2005 až 2013) alebo Tie roky sedemdesiate (1998 až 2006). V tomto článku sa pozrieme, akých chýb sa tvorcovia týchto fantastických seriálov dopustili.

10. Alan platí nezmyselne vysoké alimenty (Dva a pol chlapa)

Jednou z mnohých chýb v tomto kultovom sitkome je výška výživného na Jakea, ktoré platí Alan (Jon Cryer) každý mesiac Judith. V seriáli sa pri rozvodovom konaní stalo to, že sa Charlie (Charlie Sheen) vyspal s Alanovou právničkou. Tá sa mu potom prostredníctvom Alana pomstila a Judith a jej právnikovi odovzdala prakticky všetko.

Napriek tomu, čiastka 4000 dolárov mesačne čoby výživné na Jakea je pri najmenšom smiešna. Je jasné, že si Alan takéto výživné nemôže dovoliť, veď predsa býva s bratom a ako chiropraktik si veľa nezarobí. V skutočnosti by to takto nefungovalo.

9. Tie isté herečky si zahrali rozličné postavy (Dva a pol chlapa)

Tvorcovia tento bizarný trend v seriáli už ani nezapierajú. Napríklad herečka Jennifer Taylor si najprv zahrala dve Charlieho jednorázovky, kým sa z nej napokon stala Chelsea, s ktorou sa Charlie zasnúbil. Alebo Judy Greer, ktorá si najskôr zahrala Herbovu sestru Myru a potom Waldenovu (Ashton Kutcher) exmanželku Bridget.

Tvorcovia si zrejme myslia, že ak v seriáli nemajú tieto herečky dostatok času, tak si ich nezapamätáme. To ale fanúšikov poriadne podcenili.

8. Ako mohla Penny bez titulu predávať lieky? (Teória veľkého tresku)

Penny (Kaley Cuoco) prišla do Los Angeles, aby sa stala herečkou. Napokon to po niekoľkých rokoch vzdala a stala sa z nej farmaceutická reprezentantka. Túto prestížnu prácu jej dohodila Bernadette, ktorá pracuje vo vedeckom sektore významnej farmaceutickej spoločnosti.

Napriek faktu, že jej túto prácu dohodila kamoška, Penny by ju reálne robiť nemohla. Podľa toho, čo o nej vieme, zrejme nemá dokončenú ani strednú školu a tým pádom nemá potrebné vzdelanie na vykonávanie tejto funkcie.

7. Sheldon a jeho alergia na mačky (Teória veľkého tresku)

Na samom začiatku seriálu Sheldon (Jim Parsons) povie Leonardovi (Johnny Galecki), že je alergický na mačky. Stane sa to v čase, keď je Leonard smutný z toho, že Penny s niekým randí a uvažuje o tom, že si adoptuje chlpatého miláčika.

Sheldon je samozrejme proti, lenže keď sa on a Amy rozídu vo 4. sérií, tak si adoptuje hneď niekoľko mačiek a vyskladá si tak svoj „projekt Manhattan“. Kam sa podela jeho alergia? (ČLÁNOK POKRAČUJE NA ĎALŠEJ STRANE.)

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -