Je Supermanov čierny kostým z Justice League konečne odhalený? [Aktualizované]

Nenechajte si ujsť

Nie je žiadnym tajomstvom, že v očakávanom filme Justice League by sa mal objaviť aj jeden z najznámejších superhrdinov, Superman. Aj napriek tomu, že pri bitke s Batmanom sa viacmenej obetoval. Pre tých čo to nevedia, bolo to vo filme Batman v Superman: Dawn of Justice. Samozrejme tento film bol tak populárny, že málokto o ňom nevie. A kedže ste klikli na článok o Supermanovi očividne vás tento hrdina naozaj zaujíma. O to viac vás poteší správa, že MOŽNO bol odhalený jeho čierny kostým, ktorý by teoreticky v Justice League mohol mať.

Všetky stopy totiž vedú ku komixu „The Death and Return of Superman“ či po slovensky „Smrť a Návrat Supermana“. V tejto časti Superman „umrie“ v boji s jeho nepriateľom Doomsdayom, aby sa následne mohol vrátiť v novom čiernom kostýme so strieborným S na hrudi. Pre taký by sa zo záhrobia vrátil asi každý. Každopádne Superman sa len liečil, nebol naozaj mŕtvy a čierna je symbolom jeho smrti, v ktorej pravdivosť verilo celé ľudstvo. Supermana si v Justice League zahrá znova Henry Cavill a pozor! Je možnosť, že unikli jeho fotografie práve v tomto kostýme.

Podarený Photoshop alebo bolo naozaj odhalené tajomstvo?

To sa asi tak skoro nedozvieme. Naozaj, photoshop zvládne skoro každý a fotka je tak trochu (trochu viac) rozmazaná čo samo o sebe zaváňa podozrivosťou. Z kompetentných osôb nepotvrdil nikto jej pravdivosť ALE ani nepravdivosť čiže stále je tu nádej. Každopádne aj keď je fotka rozmazaná, Henryho svaly (ak sú naozaj jeho) sú na tom dobre stále. Bohužiaľ, ak by bola nepravá, tak toto nebude Spidermanov čierny kostým. Logické. Napriek tomu nezúfajte, tohto fešáka v čiernej uvidíte na 100% napriek tomu, že možno nie v tejto podobe.

[UPDATE]

Je potvrdené, že fotka Henryho Cavilla ako Supermana v čiernom obleku je FAKE. Ale nezúfajte, čierny oblek by sa mal v Justice League aj tak objaviť! Na jeho predstavenie si však asi ešte chvíľu počkáme.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -