Pán prsteňov, Temný rytier, Matrix, Interstellar a mnoho ďalších sa vracajú do slovenského kina

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Aktualizácia: Maratóny filmových sérií budú okrem Bratislavy prebiehať aj v Košiciach, Prešove, Nitre a Žiline. Taktiež boli pridané dátumy a časy premietania sérií Hobit, Matrix a Temný rytier.

Pôvodný článok: Stále pretrvávajúca celosvetová pandémia koronavírusu zapríčiňuje neustály odklad premiér hollywoodskych filmov. Na letnú filmovú sezónu môžeme zabudnúť a vlastne celý rok 2020 je pre svetovú kinematografiu tým najhorším. Verili sme, že Tenet režiséra Christophera Nolana bude prvým veľkofilmom, ktorý naláka ľudí späť do kín. Bohužiaľ, najmä situácia v Spojených štátoch zapríčinila, že sa film opäť odložil, tentokrát bez špecifikovaného dátumu vydania.

Ako teda nalákať ľudí späť do kín aj napriek nedostatku nových titulov? Logickým riešením je premietanie starších hitov, čoho sa podujala sieť kín CINEMAX. Fanúšikovia, pripravte sa, v kine si totiž môžete (znovu) užiť kultové filmové trilógie a ešte viac.

film tolkien
Zdroj: imdb.com

Návrat hitov do kina CINEMAX

V prvom rade musíme špecifikovať, že všetky premietania prebiehajú v bratislavskom kine v nákupnom centre Bory Mall. Tam dnes (22.7.) končí maratón všetkých Harry Potter filmov epickým finále posledných dvoch častí. Dnes taktiež stíhate posledné premietanie filmu Joker v sále IMAX o 20:00. Každopádne, od zajtra sa do CINEMAX vracajú o niečo staršie série, ktoré by bolo hriechom nevidieť na veľkom plátne.

Začneme návratom filmu Interstellar, ktorý sa už druhýkrát vracia do sály IMAX. Pre mňa osobne išlo o najlepší kino zážitok vôbec, takže určite odporúčam. Film premietajú 23.7. – 26.7. každý deň o 17:10 a 20:00. Tým najväčším lákadlom je nepochybne premietanie trilógie Pán prsteňov, ktorú si mladšie vekové kategórie v kinách ani nemali možnosť užiť. Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa hrajú 27.7. o 18:00, Pán prsteňov: Dve veže hrajú 28.7. o 18:00 a Pán prsteňov: Návrat kráľa 29.7. o 18:00 – to všetko v Sále F.

Návrat chystajú aj trilógie Hobit, Matrix a Temný rytier. K týmto deviatim filmom zatiaľ neboli priradené špecifické dátumy a časy premietaní, no veríme, že sa filmy Temný rytier a Návrat Temného rytiera tiež dostanú do sály IMAX. Nižšie prikladáme odkazy na všetky filmy, kde si môžete priamo kúpiť vstupenky.

Interstellar
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
Pán prsteňov: Dve veže
Pán prsteňov: Návrat kráľa
Hobit: Neočakávaná cesta
Hobit: Smaugova pustatina
Hobit: Bitka piatich armád
Matrix
Matrix Reloaded
Matrix Revolutions
Batman začína
Temný rytier
Návrat Temného rytiera

Tak čo, na ktorý z vyššie spomenutých filmov sa chystáte do kina? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: cine-max.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -