Vypočujte si príbehy Harryho Pottera z pohodlia vášho domova. Ktoré celebrity vám vyrozprávajú tento magický príbeh?

Nenechajte si ujsť

Daniela Hochvartová
Daniela Hochvartová
Volám sa Daniela, mám 24 rokov a vo svojom voľnom čase rada pozerám filmy, seriály a čítam knihy. Mojím najobľúbenejším žánrom je fantasy.

Čítanie Harryho Pottera

Mnoho celebrít a známych osobností sa snaží pomôcť ľudom, ktorí sú doma kvôli korovírusu. Rowlingová sa snaží podať pomocnú ruku a potešiť svojich fanúšikov čo najviac. Tentokrát prišla s myšlienkou urobiť čítanie Harryho Pottera.

Daniel Radcliffe sa vracia do sveta Harryho Pottera. On je práve tým hercom, ktorý začal toto čítanie, a to tak, že prečítal prvú kapitolu z prvej knihy od JK Rowlingovej. To všetko je súčasťou Rowlingovej projektu s názvom Harry Potter at Home, kde spisovateľka ponúka rodičom a učiteľom viacero možností, ako sa zabaviť a pomôcť deťom vo svete.

Harry Potter oči
Zdroj: latlong.net

Čo všetko vieme o tomto projekte?

Viacero známych osobností bude súčasťou čítania Harryho Pottera. Sú nimi napríklad Eddie Redmayne, Stephen Fry a mnoho ďalších. Ukážku na tento projekt, ktorú pridala stránka čarodejníckeho sveta, si môžete pozrieť tu:

Videá budú zverejnené na oficiálnej stránke čarodejníckeho sveta – wizardingworld.com. Okrem toho budú aj audio verzie, ktoré budú zverejnené na Spotify. Každá celebrita bude čítať nejakú časť knihy Harry Potter a kameňa mudrcov.

V utorok vyšla prvá časť s Danielom Redcliffom, ktorý začína príbeh o tom ako bolo dieťa menom Harry ponechané pred dverami jeho strýka a tety. Vo fanúšikoch to vyvolalo vlny radosti a nemôžu sa dočkať pokračovania.

Čítanie Harryho Pottera
Zdroj: usmagazine.com

Čítanie všetkých sedemnástich kapitol bude postupne pridávané každý týždeň. Očakávané trvanie tohto projektu je do polovice leta. Harry Potter at Home vzniklo ako pomoc pri koronakríze a ponúka množstvo kvízov a úloh ako aj klub pre fanúšikov tejto série.

Minulý mesiac sa autorka JK Rowlingová vyjadrila, že tento projekt vymyslela kvôli tomu, že rodičia a učitelia snažiaci sa zabaviť svoje deti potrebujú trocha mágie. My tento nápad maximálne podporujeme a tešíme sa na ďalšie epizódy zo sveta čarov.

Čo hovoríte na túto novinku vy? Budete patriť medzi ľudí, ktorí budú počúvať čítanie týchto kníh? Tešíme sa na vaše vyjadrenie v komentároch!

Zdroje: bbc.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -