Zbohom, legendy. Trio Clarkson, Hammond a May emocionálne ukončilo svoju éru!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Clarkson, Hammond a May sa s nami lúčia!

V televízii a šoubiznise sa vyskytujú rôzni ľudia. Sú tu takí, ktorí bažia po sláve a pre peniaze spravia všetko. Sú tu tiež takí, ktorí sa v srdci Hollywoodu ocitli čistou náhodou. Tretiu skupinu však tvoria osobnosti, ktoré nemilujeme preto, ako dobre sa obliekajú či vyzerajú, ale preto, lebo sú úžasnými ľuďmi. Týchto ľudí môžeme nazvať ikonami. Ikony si síce zapamätáme, no aby nimi zostali, musia nás aj opustiť.

Grand Tour vs Top Gear
Zdroj: pogdesign.co.uk

Koniec éry – aj takto sa dá nazvať odchod legiend, ktorými sú Clarkson, Hammond a May. Milovaná trojica je známa predovšetkým vďaka svojej nesmierne populárnej šou Top Gear, no v poslednom období nás baví aj The Grand Tour od Amazonu. Nič však netrvá večne. Aj legendy nás jedného dňa musia opustiť.

Moderátor Jeremy Clarkson zamával šachovnicovou vlajkou a oznámil nám odchod ikonickej trojice. Pri natáčaní poslednej série The Grand Tour sa takmer rozplakal, keď divákom hovoril:

Je to koniec éry.

Naša stará, dobrá zostava
Zdroj: digitalspy.com

Končíme – avšak nie so všetkým!

Clarkson, Hammond a May oficiálne končia so štúdiovými šou o autách. Miesto toho sa budú zameriavať na nakrúcanie špeciálov, ktorých by sme sa mali dočkať v budúcich dvoch rokoch. Jeremy Clarkson ich odchod vysvetlil jednoducho: „Na to, ako sa na okruhu menia BMW, sa nedá pozerať donekonečna.“ Neskôr prehovoril aj k médiám a portálu The Sun povedal: „Je to naozaj smutné. Budú mi chýbať hádky medzi nimi [Hammondom a Mayom] a publikom. Tú istú šou sme však robili už 17 rokov – posedávame v štúdiu a pozeráme sa, ako autá závodia po okruhu.“

Všetci sme sa zhodli, že to robíme už veľmi dlho. Jedného dňa skončí všetko.

clarkson, hammond a may top gear the great tour
Zdroj: novij-rik.pp.ua

Jeremy Clarkson nás sprevádzal a zabával cez 22 sérií úspešného programu Top Gear od stanice BBC. Spolu s ním sme si zamilovali aj jeho kolegov Richarda Hammonda a Jamesa Maya, ktorí sú prakticky neoddeliteľní. V roku 2015 kvôli kontroverzii prestúpili ku Amazonu, pre ktorý vytvorili šou The Grand Tour. Ako však končila produkcia tretej série tohto vysoko-rozpočtového programu, Clarkson prítomným divákom oznámil túto novinku. Na publikum padla smutná a ťažká atmosféra a každému veľkému fanúšikovi vyskočilo srdce až do krku.

Nebojte sa však. Tieto smutné správy neznamenajú, že ikonické trio pokope už neuvidíme. S Amazonom totižto podpísali zmluvu, podľa ktorej natočia minimálne štyri špeciály ročne. Spoločne budú cestovať, samozrejme, autami, no popritom sa budú venovať aj miestnej kultúre a divákov budú zabávať tak, ako za starých dobrých čias.

Clarkson, Hammond a May
Zdroj: canacopegdl.com

Ste fanúšikmi ikonickej trojice Clarkson, Hammond a May? Ako reagujete na emocionálne oznámenie konca éry? Vaše pocity nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: digitalspy.com, thesun.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -