Člen štábu seriálu Narcos bol nájdený zavraždený pri hľadaní lokality pre natáčanie 4. série!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Seriál Narcos sa na Netflixe teší trom neuveriteľné úspešným sériam, zatiaľ čo posledná nepotrebovala na úspech ani Pabla Escobara. Už v roku 2018 sme sa mali dočkať štvrtej série, ktorá sa mala z Kolumbie presunúť do Mexika a tam sa zamerať na kartel Juarez. Predsa, práve Mexiko je spájané s drogami, vraždami, násilím a nebezpečnými kartelmi. Lokality pre natáčanie štvrtej série sa tak do Mexika vydal hľadať skúsený Carlos Munoz Portal, ktorý pracoval napríklad na sérií Rýchlo a Zbesilo, filme Sicario alebo poslednej Bondovke Spectre. Išiel však na miesto, ktoré sa mu navždy stalo osudným. S Mexikom sa jednoducho neradno zahrávať…

Člen štábu Narcos bol zavraždený
Carlos Munoz Portal, Zdroj: Heavy.com

Člen štábu Narcos bol zavraždený

Carlos Munoz Portal bol v pondelok rozstrieľaný vo svojom aute, 60km od Mexico City. Toto odľahlé mestečko nesie meno Temascalapa a práve v týchto končinách je percento vrážd jedno z najvyšších na celom svete. Jeho telo – rovnako ako aj auto, bolo prešpikované guľkami a nikto zatiaľ netuší, ako a prečo ku vražde došlo. Išlo o čistú náhodu a zomrel rovnako, ako desiatky iných ľudí tam v ten deň? Ide o nejaký náznak toho, že sa seriál Narcos nemá miešať do mexických kartelov a gangov? Predsa, násilie v Mexiku je podporované práve kartelmi a kriminálnymi gangmi.

Netflix sa už ku udalosti stihol vyjadriť, rodine poprial všetko dobre a takisto napísali, že okolnosti jeho smrti sú zatiaľ neznáme, no naďalej sa budú vyšetrovať. Je tak veľmi nepravdepodobné, že sa v štvrtej sérií Narcos aj tak pozrieme do Mexika. Jej produkcia sa však pravdepodobne posunie a štáb sa musí rozhodnúť, či chce do rizika vystaviť aj seba. Je veľká škoda, že kinematografia prišla o tak skúseného skauta. O všetkých novinkách ohľadom Carlosovej vraždy vás budeme aj naďalej informovať.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah