Člen štábu seriálu Narcos bol nájdený zavraždený pri hľadaní lokality pre natáčanie 4. série!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Seriál Narcos sa na Netflixe teší trom neuveriteľné úspešným sériam, zatiaľ čo posledná nepotrebovala na úspech ani Pabla Escobara. Už v roku 2018 sme sa mali dočkať štvrtej série, ktorá sa mala z Kolumbie presunúť do Mexika a tam sa zamerať na kartel Juarez. Predsa, práve Mexiko je spájané s drogami, vraždami, násilím a nebezpečnými kartelmi. Lokality pre natáčanie štvrtej série sa tak do Mexika vydal hľadať skúsený Carlos Munoz Portal, ktorý pracoval napríklad na sérií Rýchlo a Zbesilo, filme Sicario alebo poslednej Bondovke Spectre. Išiel však na miesto, ktoré sa mu navždy stalo osudným. S Mexikom sa jednoducho neradno zahrávať…

Člen štábu Narcos bol zavraždený
Carlos Munoz Portal, Zdroj: Heavy.com

Člen štábu Narcos bol zavraždený

Carlos Munoz Portal bol v pondelok rozstrieľaný vo svojom aute, 60km od Mexico City. Toto odľahlé mestečko nesie meno Temascalapa a práve v týchto končinách je percento vrážd jedno z najvyšších na celom svete. Jeho telo – rovnako ako aj auto, bolo prešpikované guľkami a nikto zatiaľ netuší, ako a prečo ku vražde došlo. Išlo o čistú náhodu a zomrel rovnako, ako desiatky iných ľudí tam v ten deň? Ide o nejaký náznak toho, že sa seriál Narcos nemá miešať do mexických kartelov a gangov? Predsa, násilie v Mexiku je podporované práve kartelmi a kriminálnymi gangmi.

Netflix sa už ku udalosti stihol vyjadriť, rodine poprial všetko dobre a takisto napísali, že okolnosti jeho smrti sú zatiaľ neznáme, no naďalej sa budú vyšetrovať. Je tak veľmi nepravdepodobné, že sa v štvrtej sérií Narcos aj tak pozrieme do Mexika. Jej produkcia sa však pravdepodobne posunie a štáb sa musí rozhodnúť, či chce do rizika vystaviť aj seba. Je veľká škoda, že kinematografia prišla o tak skúseného skauta. O všetkých novinkách ohľadom Carlosovej vraždy vás budeme aj naďalej informovať.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -