NETFLIXOstatné

Člen štábu seriálu Narcos bol nájdený zavraždený pri hľadaní lokality pre natáčanie 4. série!

Seriál Narcos sa na Netflixe teší trom neuveriteľné úspešným sériam, zatiaľ čo posledná nepotrebovala na úspech ani Pabla Escobara. Už v roku 2018 sme sa mali dočkať štvrtej série, ktorá sa mala z Kolumbie presunúť do Mexika a tam sa zamerať na kartel Juarez. Predsa, práve Mexiko je spájané s drogami, vraždami, násilím a nebezpečnými kartelmi. Lokality pre natáčanie štvrtej série sa tak do Mexika vydal hľadať skúsený Carlos Munoz Portal, ktorý pracoval napríklad na sérií Rýchlo a Zbesilo, filme Sicario alebo poslednej Bondovke Spectre. Išiel však na miesto, ktoré sa mu navždy stalo osudným. S Mexikom sa jednoducho neradno zahrávať…

Člen štábu Narcos bol zavraždený

Carlos Munoz Portal, Zdroj: Heavy.com

Člen štábu Narcos bol zavraždený

Carlos Munoz Portal bol v pondelok rozstrieľaný vo svojom aute, 60km od Mexico City. Toto odľahlé mestečko nesie meno Temascalapa a práve v týchto končinách je percento vrážd jedno z najvyšších na celom svete. Jeho telo – rovnako ako aj auto, bolo prešpikované guľkami a nikto zatiaľ netuší, ako a prečo ku vražde došlo. Išlo o čistú náhodu a zomrel rovnako, ako desiatky iných ľudí tam v ten deň? Ide o nejaký náznak toho, že sa seriál Narcos nemá miešať do mexických kartelov a gangov? Predsa, násilie v Mexiku je podporované práve kartelmi a kriminálnymi gangmi.

Netflix sa už ku udalosti stihol vyjadriť, rodine poprial všetko dobre a takisto napísali, že okolnosti jeho smrti sú zatiaľ neznáme, no naďalej sa budú vyšetrovať. Je tak veľmi nepravdepodobné, že sa v štvrtej sérií Narcos aj tak pozrieme do Mexika. Jej produkcia sa však pravdepodobne posunie a štáb sa musí rozhodnúť, či chce do rizika vystaviť aj seba. Je veľká škoda, že kinematografia prišla o tak skúseného skauta. O všetkých novinkách ohľadom Carlosovej vraždy vás budeme aj naďalej informovať.

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  KináNETFLIX

  Netflix a online stream vs kino. Výhody a nevýhody oboch typov sledovania. Čo je to vlastne kino?

  NETFLIX

  Aký bol vôbec prvý film a seriál z dielne streamovacej služby Netflix?

  NETFLIX

  Táto nová aplikácia vám umožní pozerať Netflix s kamarátmi aj z pohodlia domova

  NETFLIX

  Netflix v marci 2020: seriál Castlevania a iné filmové novinky

  Pridaj komentár