Poznáme hercov, ktorí budú hrať v tretej sérii The Umbrella Academy členov The Sparrow Academy

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 22 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Členovia The Sparrow Academy

Druhá séria seriálu The Umbrella Academy, ktorý vychádza na Netflixe, skončila naozaj zaujímavo. Zatiaľ čo sa súrodenci z The Umbrella Academy snažili dostať opäť do prítomnosti, zmenili minulosť a tak ich v budúcnosti čakalo prekvapenie. Reginald Hargreeves si adoptoval novú The Sparrow Academy a my konečne vieme, kto sú členovia novej akadémie a kto si tieto postavy zahrá.

Zo 43 detí, ktoré sa z ničoho nič narodili po celej Zemi 43 netehotným ženám, poznáme zatiaľ iba The Umbrella Academy a Lilu z druhej série. Zostáva ešte 35 detí, o ktorých nič nevieme. Pán Hargreeves po tom, čo vo svojej mladosti videl nefunkčnú skupinu superhrdinov, sa rozhodol adoptovať iné deti a vychovať nový tím superhrdinov. Vďaka tomu spoznáme šesť nových postáv a jedna stará sa vráti v novom šate.

Justin Cornwell ako Marcus (Sparrow #1)

Justin Cornwell
Zdroj: eu.courier-journal.com

Herec Justin Cornwell, známy napríklad zo seriálu I Am the Night, si zahrá Marcusa.

Charakterisitka postavy: Okúzľujúci, otesaný kolos. Úprimný, cnostný, náročný. Marcus drží rodinu pohromade. Elegantný, no smrtiaci, vypočítavý, ale súcitný, rovnako inteligentný ako aj silný. Marcus je disciplinovaný, racionálny a má veci pod kontrolou. Sebavedomie a vodcovstvo z neho vyžaruje bez toho, aby musel zvyšovať hlas.

Justin H. Min ako Ben (Sparrow #2)

Justin H. Min the umbrella academy
Zdroj: buzzfeed.com

Justin H. Min, známy ako Ben zo seriálu The Umbrella Academy, si zahrá jeho novú, temnejšiu verziu v tretej sérii.

Charakteristika postavy: Toto nie je ten sladký Ben, ktorého sme poznali a milovali. Tento Ben je machiavellistický taktik zabalený v tele pekného chalana s vnútornou duniacou chobotnicou. Zlomyseľný, pragmatický a veľmi ostražitý – Ben je odhodlaný získať svoje postavenie vodcu za každú cenu.

Britne Oldford ako Fei (Sparrow #3)

Britne Oldford
Zdroj: superstarsbio.com

Britne Oldford, známa napríklad aj zo seriálu The Flash, si zahrá ženskú postavu menom Fei.

Charakteristika postavy: Fei vidí svet špeciálnym spôsobom. Pôsobí ako mizantrop, ktorý by bol radšej sám než by s tebou strávil čo i len sekundu. Ale pravdupovediac, Fei si praje, aby mala priateľa. Väčšinu času je Fei najchytrejšou osobou v miestnosti a je ochotná veci vyriešiť. Ale ak jej skrížite cestu, neobzerajte sa, pretože Fei sa nezastaví dovtedy, pokiaľ nie je práca hotová.

Jake Epstein ako Alphonso (Sparrow #4)

Jake Epstein
Zdroj: broadway.com

Jake Epstein, známy napríklad z tínedžerského seriálu Degrassi: The Next Generation, si zahrá Alphonsa.

Charakteristika postavy: Roky boja proti kriminalite zanechali na jeho tvári a tele nespočítateľne veľa viditeľných pripomienok jeho bitiek. Alphonso si to kompenzujem tým, že je vyzbrojený žieravým a štipľavým humorom. Jediná vec, ktorú má radšej než verbálnu bitku s niekým, kto je dostatočne hlúpy na to, aby mu skrížil cestu, je dobrá pizza a pivo.

Genesis Rodriguez ako Sloane (Sparrow #5)

Genesis Rodriguez
Zdroj: fusion.tv

Genesis Rodriguez, ktorej hlas môžeme poznať napríklad z animovanej rozprávky Big Hero 6, si zahrá Sloane.

Charakteristika postavy: Romantička a snílek, Sloane cíti vyššie kozmické volanie. Vďaka tomu dychtí po videní sveta a zažití života mimo jej výchovy. Ale povinnosti voči svojej rodine udržujú Sloane v akadémii, rovnako ako jej strach z prekročenia rodinných hraníc. Ale Sloane má plány… a jedného dňa bude možno dostatočne odvážna na to, aby podľa nich konala.

Cazzie David ako Jayme (Sparrow #6)

Cazzie David
Zdroj: glamour.com

Cazzie David, autorka knihy No One Asked for This, si zahrá postavu Jayme.

Charakteristika postavy: Jayme je samotárka ukrytá pod kapucňou. Nerozpráva veľa, pretože nemusí. Jayme má strach-vyvolávajúce vrčanie. Stačí ho započuť len na chvíľu, no hneď sa rozbehneš cez ulicu, aby si sa vyhol tomu, čo príde potom. Chytrá a ostrá ako nôž, Sloane trávi väčšinu svojho času s Alphonsom, jej jediným priateľom.

Christopher (Sparrow #7)

členovia the sparrow academy
Zdroj: umbrellaacademy.fandom.com

Christopher je postava (ktorú je možné vidieť na obrázku úplne naľavo ako zelenú lietajúcu kocku), ktorá nemá obsadeného herca. Miesto toho sa o nej rozpráva ako o existenciálnej strach-vyvolávajúcej psykronickej kocke.

Charakteristika postavy: Christopher je telekinetická kocka neznámeho pôvodu. Teplotu v miestnosti dokáže zmeniť na bod mrazu a vyvoláva paralyzujúci strach. Správa sa ako konzultovaný veštec The Sparrow Academy, ktorý rozdáva neuveriteľné rady a slúži ako mediátor rodiny. Dôveryhodný, lojálny a ostatnými braný ako každý iný súrodenec. Christopher je sila, s ktorou treba rátať.

Tešíte sa na The Sparrow Academy v tretej sérii seriálu The Umbrella Academy? Ktorá z nových postáv sa vám zatiaľ najviac páči? Svoje názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroje: denofgeek.com, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -