NETFLIXSeriályTrailery

Pripravovaný superhrdinský seriál Cloak & Dagger prináša nové promo!

Už len dva mesiace si počkáme na to, kým príde nový superhrdinský seriál Cloak & Dagger z tvorby televíznej stanice Freeform. Už v minulosti sme v jednom z našich článkov písali o sneak peaku z toho pripravovaného Marvel seriálu. Od vtedy, čo v roku 2013 na ABC detuboval seriál Agents of S.H.I.E.L.D., tak sa začal trend komiksových seriálov len stupňovať. Marvel sa totižto aj s nimi snažil rozšíriť ich Marvel Cinematic Universe.

Začiatky pochádzajú od netflixových Defenders, ktoré odštartoval Daredevil, nasledovala Jessica JonesLuke Cage a štvoricu nakoniec uzavrel Iron Fist. Neskôr si pre nás Marvel pripravil aj sériu, ktorá sa zameriava skôr na mladších hrdinov. Jedná sa o seriál s názvom Runaways, ktorej prvá séria debutovala koncom minulého roka na stanici Hulu. Stretnúť ste sa ale mohli aj so seriálmi Agent Carter a Inhumans od ABC.

Cloak & Dagger prináša nové promo

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=zTq1GpK92Kw?rel=0&showinfo=0]

Cloak & Dagger nám prináša opäť ďalšie promo, ktoré nám ukazuje nové zábery, na ktorých môžeme vidieť hlavné postavy. Vidieť môžeme Tandy a Tyronea, ktorí sa vyrovnali so svojimi novo objavenými schopnosťami a snažia sa ich bližšie spoznať. Snažia sa spolupracovať v snahe ukradnúť si naspäť svet, o ktorý boli okrádaný počas ich celého života. Snáď najväčším vrcholom promo je scéna, v ktorej môžeme vidieť ako tento mladý pár v niekoľkých rýchlych zábleskoch bojuje.

Cloak & Dagger prináša nové promo

Zdroj: youtube.com

Show bola vo výrobe od jesene 2016. Poprávalo sa, že nakrúcanie sa začne približne v tej istej dobe ako Runaways. Avšak, zatiaľ čo seriál Runaways už ukončil prvú sériu, ktorá mala hoci len 10 epizód, o Cloak & Dagger sme odvtedy, ako koncom roku 2017 ukončili natáčanie, toho počuli naozaj málo. Teraz k nám prišiel nový predĺžený sneak peek, ktorý nám konečne ukazuje viac o hlavných hrdinoch a zároveň potvrdzuje dátum premiéry debutovej série seriálu.

Koho v seriáli uvidíme a kedy?

V seriáli si zahrajú herci ako Olivia Holt, Aubrey Joseph, Andrea Roth či Gloria Reuben. Pripoja sa k nim aj Miles Mussenden, Carl Lundstedt, Emma Lahana, Jaime Zevallos a J.D. Evermore. Premiéru seriálu môžeme očakávať už 7. júna, a to s dvoj-hodinovým debutným pilotom. O réžiu tohto dielu sa postará Gina Prince-Bythewood, držať sa bude scenáru, ktorý napísal showrunner show, Joe Pokaski. Dokopy bude mať prvá séria 10 dielov.

Dáte tomuto seriálu šancu? Dostaneme podľa vás kvalitný seriál alebo len slabú love story? Napíšte nám vaše názory do komentárov!

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  OFICIÁLNE: Herec Robert Downey Jr. a.k.a. Iron Man sa vracia do MCU

  SeriályTrailery

  Na Apple TV+ prichádza hororový seriál Servant od M. Night Shyamalana

  OdporúčameSeriályTrailery

  Captain America je zombie v prvej ukážke na animovaný MCU seriál What If...?

  FilmyTrailery

  Po sťažnostiach sa Ježko Sonic predstavuje v ukážke s novým dizajnom

  Pridaj komentár