NETFLIXSeriályTrailery

Nový trailer na Cloak & Dagger nám prináša náhľad do minulosti hlavných hrdinov! Aké sú ich príbehy?

Už v minulosti sme v jednom z našich článkov písali o sneak peaku z ďalšieho pripravovaného Marvel seriálu Cloak & Dagger od televíznej stanice Freeform. Od vtedy, čo v roku 2013 na ABC detuboval seriál Agents of S.H.I.E.L.D., sa začal trend komiksových seriálov stupňovať. Marvel sa totižto aj s nimi snažil rozšíriť ich Marvel Cinematic Universe.

Začiatky pochádzajú od netflixových Defenders, ktoré odštartoval Daredevil, nasledovala Jessica JonesLuke Cage a štvoricu nakoniec uzavrel Iron Fist. Neskôr si pre nás Marvel pripravil aj sériu, ktorá sa zameriava skôr na mladších hrdinov. Jedná sa o seriál s názvom Runaways, ktorej prvá séria debutovala koncom minulého roka na stanici Hulu. Stretnúť ste sa ale mohli aj so seriálmi Agent Carter a Inhumans od ABC.

Cloak & Dagger trailer

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=_TT0ZREuoKY]

Teraz prihádzajú na rad hrdinovia Cloak & Dagger. Ich seriál odvysiela stanica Freeform, ktorá spadá pod spoločnosť Disney. Show bude debutovať s jej dvojhodinovou premiérou 7. júna. Vďaka traileru sa dozvedáme čosi o minulosti oboch postáv, ako aj o ich terajších životoch. Môžeme vidieť, že ani jeden z nich to nemal ľahké a obaja bojovali o prežitie. Hoci sú ich príbehy odlišné, obaja majú jednotný osud.

O koho sa vlastne jedná?

Ide o príbeh dvoch mladých teenagerov s veľmi rozdielnymi životmi. Týmito teenagermi sú Tyron Johnson (Aubrey Joseph) a Tandy Bowen (Olivia Holt), ktorí sa stanú marveláckymi superhrdinami známymi ako Cloak a Dagger.

Cloak & Dagger trailer

Cloak & Dagger; Zdroj: youtube.com

V sneak peaku, ktorý sme dostali ešte v januári sme mohli vidieť to, ako ich prvé stretnutie vyvolalo super schopnosti, ktoré majú Clock a Dagger v komiksoch. Čitatelia dostali pôvodný komiks v roku 1982. Cloak a Dagger majú schopnosť ovládať akési “svetelné” dýky a manipulovať s tieňmi. Keďže sa jedná o fanúšikmi obľúbené postavy, mnoho ľudí s radosťou uvítalo oznámenie televíznej sekcie Marvelu, keď sa dozvedeli, že pracujú na hranej adaptácii komiksovej predlohy. Na pozíciu showrunnera série bol najatý Joe Pokaski, zatiaľ čo Gina-Prince-Bythewood bola vybraná na réžiu pilotu.

V seriáli si zahrajú herci ako Olivia Holt, Aubrey Joseph, Andrea Roth či Gloria Reuben. Pripoja sa k nim aj Miles Mussenden, Carl Lundstedt, Emma Lahana, Jaime Zevallos a J.D. Evermore.

Dáte tomuto seriálu šancu alebo sa podľa vás jedná o slabé romantické klišé? Napíšte nám vaše názory do komentárov.

About author

my life is a meme
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  Pridaj komentár