NETFLIXSeriályTrailery

Prvý teaser na tretiu sériu Stranger Things je tu! Čo nám odhalil?

Čo nám odhalil prvý teaser na tretiu sériu Stranger Things?

Ak sa vás niekto opýta, aké nové seriálové hity v poslednej dobe prišli, medzi vašimi odpoveďami nepochybne nesmie chýbať Netflixovské prekvapenie – Stranger Things. Tento nostalgický tajomný seriál si získal srdcia fanúšikov po celom svete a myslím si, že už v kľude môžem povedať, že sa z neho stal taký malý fenomén. Ide nepochybne o najambicióznejší projekt Netflixu a čo je najdôležitejšie, ide o projekt s najväčšími možnosťami do budúcnosti.

Tvorcovia tu totiž nemusia mať žiadne limity, stačí ak dodržia zopár ich pravidiel (dobro, zlo a nostalgia). Nikto z vás nemôže povedať, že tuší ako by mohol tento seriál skončiť, poprípade sa rozvíjať. Práve preto teraz prichádzajú tvorcovia, ktorí nám už teraz ponúkli prvý teaser. Rovno vám prezradím, že v ňom neuvidíte nové zábery, avšak, tento teaser absolútne nie je zbytočný.

Predstavil nám jednu veľmi dôležitú vec… áno, mám na mysli Starcourt Mall. Tvorcovia nám takto krásne povedali, kde sa nasledujúca séria bude sústreďovať. Bude však zaujímavé, ako sa s pohrajú, keďže staré obchodné centrá sa dnes využívajú už v mnohých nostalgických filmoch. Ďalšiu informáciu, ktorú nám teaser prezradil je brigáda, ktorú si našiel Steve. Tu musíme uznať, že to tvorcovia zabili, obzvlášť keď z neho v druhej sérii urobili omnoho väčšiu postavu.

Natáčanie tretej série je teda momentálne v plnom prúde. Hercov už videli počas rôznych presunov medzi scénami. Všetko vyzerá, že je na dobrej ceste, takže nám neostáva nič iné, iba čakať. Dátum ani rok premiéry zatiaľ nie je stanovený. Vyzerá to však tak, že to bude vtedy, kedy sa má otvoriť spomínané obchodné centrum, teda nasledujúce leto. Nuž, my dúfame, že na konci tretej série tento Starcourt Mall ešte bude stáť kde má, a že sa mu príšery vyhnú.

Tešíte sa na tretiu sériu Stranger Things? Aké plány podľa vás s týmto obchodným centrom tvorcovia majú? Čo vravíte na novú brigádu Stevea? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  Pridaj komentár