Nový Iron Man? ROZBOR – 5 vecí, ktoré odhalil trailer na Spider-Man: Ďaleko od domova!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Po konci Avengers: Endgame naozaj nevieme, čo čakať… Vieme len, že tento vesmír bude čoraz viac veľkolepý. Bude však chvíľu trvať, kým sa znova dostaneme k epickým tímovkám. Nasleduje totižto „tichšie“ obdobie. To však neznamená, že nasledujúce marvelovky nebudú neskutočne dôležité v príbehu MCU. Sám Peter Parker sa totižto stáva veľkým hráčom tohto univerza. Poďme sa preto spolu pozrieť na to, čo odhalil trailer na Spider-Mana.

Pozor, článok obsahuje spoilery k filmu Avengers: Endgame!

Čo odhalil trailer na Spider-Mana?

MJ zisťuje Spider-Manovu tajnú identitu

Trailer nám ukázal veľa dôležitých momentov z filmu, vrátane tých intímnejších. Najnovšia ukážka nám predstavila scénu, v ktorej MJ prichádza na to, že Peter Parker je Spider-Man. Respektíve, len mu to oznamuje so slovami, že „to bolo jasné.“ Osobne som veľmi zvedavý, či sa Peterove hrdinské konanie začne meniť potom, čo čoraz viac ľudí začne zisťovať jeho tajnú identitu.

Mysterio tvrdí, že pochádza z inej Zeme

Quentin Beck v traileri hovorí, že pochádza z inej reality. Do tej „našej“ sa dostal vtedy, keď naháňal mocných Elementálov, ktorí hrozia zničeniu nielen tejto, ale všetkých realít. Niektoré komiksy to podkladajú, no správny fanúšik vie, čo je Mysterio zač. Podľa všetkého teda len klame a zavádza Nicka Furyho a Petera Parkera.

trailer na film spider-man
Zdroj: naekranie.pl

Spider-Man je jediný zostávajúci Avenger

Všetko to vyzerá tak veľmi veľkolepo a nebezpečne pre tínedžera, ktorý chce len pomáhať ľuďom vo svojej rodnej štvrti. Ako sa však ukazuje, Spider-Man nemal na výber. Ako v traileri vysvetlil Nick Fury, proti Elementálom nemali koho iného poslať. „Thor je vo vesmíre. Captain Marvel je nedostupná. Ostal si len ty.“ Čo ale taký Falcon, Black Panther, Profesor Hulk čí ostatní? Je možné, že Peter túto misiu dostal z nejakého špeciálneho dôvodu?

Mohlo by ťa zaujímať: Spider-Man bude dôležitejší ako Endgame!

Lusknutie vytvorilo dieru v našej dimenzii

Trailer taktiež stihol odhaliť to, čo sme už dlhší čas tušili. Udalosti z Avengers: Infinity War a Avengers: Endgame vytvorili dieru v našej dimenzii. To dovoľuje príchod nových, ale zároveň neznámych hrdinov, zloduchov a bytostí. Dvere sú teda otvorené a je možné, že nimi už onedlho dorazia hrôzostrašne silní záporáci.

Spider-Man: Far From Home
Zdroj: sony pictures

Je Peter Parker nový Iron Man?

K zlomovému bodu dochádza, keď si Peter Parker uvedomí, že svet potrebuje ďalšieho Iron Mana. Práve Tony ho učil zodpovednosti a tomu, ako byť správnym hrdinom. Teraz tu už však nie je, pričom ľudia ho potrebujú. Aj keď sa na to Spider-Man spočiatku necíti, práve on má najväčšie ambície na to, aby pokračoval v jeho odkaze. Už teraz sa neviem dočkať, kam nás tvorcovia v tomto ohľade zavedú!

Mohlo by ťa zaujímať: Ako vznikla veta „I Love You 3000?“

Zdroj: cinematographe.it

Utieklo nám niečo v novom traileri na film Spider-Man: Ďaleko od domova? Ako táto marvelovka podľa vás zapadne do zvyšku MCU? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: screenrant.com, youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -