Fanúšikovia smútia! Čo sa stalo s filmom Star Trek 4?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Čo sa stalo s filmom Star Trek 4?

Zreštartovaná populárna značka Star Trek sa svojho filmového pokračovania očividne tak skoro nedočká. Na verejnosť sa totiž práve dostali správy, že štúdio Paramount Pictures vraj oficiálne tento projekt odsunulo na neurčito. To znamená, že ho buď definitívne zrušili, alebo sa k nemu jednoducho dlhšiu dobu nevrátia. Pre mnohých priaznivcov novej série teda musí ísť o veľké sklamanie, keďže nové obsadenie si nepochybne zaslúžilo poriadne ukončenie v podobe štvrtého filmu.

O ňom sa doteraz vravelo len málo vecí. Mal sa vrátiť Kirkov otec v podaní Chrisa Hemswortha, avšak keďže štúdio nebolo spokojné so zárobkom posledného filmu, nepochybne museli urobiť škrty cez rozpočet. Tie sa mali odraziť na výplatách hlavných hercov, vďaka čomu Chrin Pine vyhlásil, že sa do pokračovania vráti jedine za iných podmienok. Odvtedy sme o projekte nepočuli takmer nič, až doteraz. Pôvodná režisérka tohto filmu si už taktiež našla inú prácu, a to konkrétne réžiu pilotného dielu spin-off seriálu Game of Thrones.

Zdroj: ign.com

Ohľadom Star Trek filmov sa tu ešte spomínal aj jeden neurčitý, o ktorý sa mal postarať sám Quentin Tarantino. Ten potvrdil, že by chcel veľmi rád napísať scenár k jednému zo Star Trek filmov, avšak musel by byť podaný jeho štýlom. Preto sa možnosť, že by išlo o menovaný štvrtý diel vylúčila. Každopádne, o tomto projekte budeme v nasledujúcich mesiacoch počúvať omnoho viac, keďže Tarantino už toto leto vtrhne do kín so svojím deviatym filmom, Once Upon a Time in Hollywood.

Aká bude podľa vás budúcnosť Star Trek série? Myslíte, že sa ešte niekedy dočkáme štvrtého dielu v novej sérii? Uprednostnili by ste radšej, keby práve Tarantinov Star Trek projekt bol pokračovaním hlavnej série? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -