Čo všetko vieme o filme Kingsman 3 a čo bude nasledovať po jeho konci?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Tretí film z prostredia Kingsmanov sa pomaly blíži a natáčanie by sa malo začať už v januári 2019. V tom istom čase by sa mal dokonca točiť aj pripravovaný prequel s názvom Kingsman: The Great Game. Na základe komiksovej predlohy (Mark Millar a Dave Gibbons) sme sa dočkali dvoch úspešných filmov. V hlavnej úlohe sa predstavil herec Taron Egerton ako nevyspytateľný Eggsy a Colin Firth ako nesmrteľný Harry Hart. Čo nasleduje v budúcnosti?

Ich história siaha do dávnej minulosti

Podľa histórie Kingsmanov bola táto britská špionážna agentúra založená po skončení Prvej svetovej vojny a pomohli k tomu najbohatší a najvplyvnejší muži sveta. Jednalo sa o pánov, ktorí stratili svojich synov vo vojne, a preto chceli vo svete nastoliť poriadok. Svoje bohatstvo právom využili a síce bez dedičov, no do sveta odovzdali mier. Ten však nikdy netrvá večne a s tým prišli aj problémy, ktoré sme si mohli všimnúť v predchádzajúcich dvoch filmoch.

film kingsman 3
Zdroj: in.ign.com

Film Kingsman 3 – čo vieme?

Ako nám už bolo niekoľkokrát povedané, film Kingsman 3 položí základy pre nadchádzajúci prequel. Dobrou správou je, že na filme by mal spolupracovať aj režisér Matthew Vaughn. Okrem kvalitného tvorcu by sme sa mali dočkať aj nových hlavných postáv.

Jednou z nich je dospievajúci chlapec Conrad, ktorý je synom britského vojvodu. Ten sa od počiatku snaží nájsť cestu ako pomôcť svojej krajine počas Prvej svetovej vojny. A jedine tajná organizácia Kingsman mu ponúka niečo takéto. Filmové štúdio taktiež hľadá aj obsadenie staršej vedúcej mužskej postavy, o ktorej však nemáme zatiaľ žiadne detaily. Na zozname sa síce nachádza herec Ralph Fiennes, no oficiálne to potvrdené nebolo.

Zdroj: nerdist.com

Nové herecké duo vo filme Kingsman 3?

Na základe týchto opisov vidíme, že sa štúdio snaží nájsť historickú dvojicu podobnú Eggsymu a Harrymu. Ak sa nad tým zamyslíme, dáva to logiku. Vytvoriť nové duo, ktoré by mohlo učarovať našim očiam. Ale akí herci sa objavia v týchto úlohách? Fiennes by mohol byť tým správnym hercom. Na svojom bohatom zozname má filmy ako V Bruggách, sériu Harry Potter, James Bond: Skyfall, Lego Batman a veľa iných.

Pokiaľ sa bavíme o mladšej hlavnej postave, tak tu bude menší problém. Kandidátov sa vo filmovom svete nachádza neúrekom a v Británii to platí dvojnásobne. Koho si teda vyberie režisér Vaughn do svojho diela, na to si budeme musieť ešte nejaký ten piatok počkať.

zdroj: youtube.com

Je zjavné, že si týmto výtvorom chcú tvorcovia otvoriť zadné dvere pre ich nadchádzajúci prequel. Aj preto sme veľmi zvedaví, aký scenár si pre nás pripraví scenáristka Jame Goldmanová. Práve ten film by mal začať novú kapitolu vo svete Kingsmanov. Okrem spomínaných filmov by sme sa mali dočkať 8-hodinového TV seriálu a spin-off filmu o Statemanoch, ktorých sme mohli vidieť vo filme Kingsman: Zlatý kruh.

Ste pripravení na poriadne akčnú jazdu? Svet Kingsmanov totižto nekončí. Práve naopak. Svoju púť ešte len začína, a bude to vo veľkom štýle!

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -