OFFOstatné

DC Universe – Čo vieme o novej streamovacej platforme zameranej na komiksový svet DC?

Čo vieme o novej streamovacej platforme DC Universe?

O novej streamovacej platforme, ktorá bude určená špeciálne na DC produkty sme tu už párkrát písali. Vedúci DC Entertainment nám sľubovali, že pôjde o pravé členstvo pre všetkých DC fanúšikov. Zároveň vďaka tomu dostali priestor tvoriť si výhradne vlastné veci, a ihneď začali pracovať na vlastných hraných a animovaných seriáloch. Na tohtoročnom Comic-Cone teda využili možnosť povedať nám o projekte niečo viac.

Čo sa týka ceny, tak ročné členstvo stojí 74,99 amerických dolárov, s tým, že ak si ho predobjednáte ešte teraz pred plánovaným spustením projektu, dostanete 3 mesiace zadarmo. Momentálne si ho však môžu zakúpiť jedine fanúšikovia zo Spojených Štátov. Oficiálna fanpage stránka nás však uisťuje, že neskôr bude platforma sprístupnená aj pre európske krajiny. Čo ale zatiaľ DC Universe ponúka?

Okamžitý prístup k ich vlastným novým hraným seriálom Titans, Doom Patrol a Swamp Thing. Rovnako to platí aj o ich pripravovaných animovaných seriáloch – Harley Quinn a Young Justice. Ďalej budete mať prístup k doterajším hraným ale aj animovaným DC filmom a seriálom. Zatiaľ sú ohlásené všetky hrané Superman filmy s Christopherom Reevesom, starý seriál Wonder Woman s Lindou Carter a kultový animovaný seriál Batman: The Animated Series, ktorý bude po prvýkrát v histórii remasterovaný do HD kvality. Z animovaných filmov tu na začiatok máme Justice League: The Flashpoint Paradox, Green Lantern: First Flight a Wonder Woman.

Pochopiteľne sa neskôr pridá omnoho viac titulov. Jediné, nad ktorými visí veľký otáznik budú momentálne ich televízne projekty na CW a Fox. Ďalej členstvo ponúka prístup k mnohým legendárnym, ale aj novým komiksom a spustí sa aj oficiálna komunita, kde bude mať každý fanúšik možnosť baviť sa o čom len chce. Ide teda o vskutku ambiciózny projekt, dôležité však bude prinášať originálne a predovšetkým dobré filmy a seriály. Pretože práve tento obsah je nepochybne hlavným programom večera. Podľa nového traileru na seriál Titans však usudzujeme, že vedia, čo je ich priorita.

Zaujala vás nová DC platforma? Chceli by ste, aby bola sprístupnená po celom svete? Čo vravíte na trailer k seriálu Titans? Napíšte nám do komentárov.

About author

They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.
  Related posts
  OFF

  Pomôcť Slovensku v boji s koronavírusom sa pokúša aj herná komunita

  OFF

  Inšpirujte sa Ant-Manom počas karantény. Čo robil v domácom väzení?

  OFF

  28. Medzinárodný filmový festival ART FILM FEST Košice presúva dátum aktuálneho ročníka

  OFF

  Olympiáda 2020 v Tokiu je kvôli koronavírusu odložená. Kedy sa jej fanúšikovia dočkajú?

  Pridaj komentár