Čo všetko vieme o natáčaní Spider-Man: Far From Home v Čechách?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Čo všetko vieme o natáčaní Spider-Man: Far From Home v Čechách?

Síce je predstava o ďalšom Spider-Man filme pre niektorých z vás ešte stále len dlhodobou záležitosťou, zas taká pravda to nie. Síce sme tu mali prvý MCU Spider-Manov film len pred rokom, pokračovanie tu bude už čoskoro. Momentálne je naplánované na 5. júl 2019 a vzhľadom na to, ako rýchlo ide produkcia, všetko by malo krásne ísť podľa plánu. Spidey teda už v plnom prúde natáča v Londýne, avšak čoskoro bude musieť zmeniť lokáciu.

Ak nás teda už nejakú dobu sledujete, určite viete, že Spidey dorazí natáčať aj k naším susedom, do Českej Republiky. O tomto natáčaní sme doteraz vedeli len to, že sa bude konať v Prahe a Liberci, počas tohto roka. Teraz však už máme o niečo podrobnejšie informácie. Ak ste sa chceli zúčastniť komparzu do tohto filmu, svoju možnosť ste bohužiaľ zmeškali. Ten totiž zorganizovala agentúra Extrafilms, ktorá práve 19. a 27. júna hľadala v Liberci komparz do tohto filmu.

Spider-Man: Far From Home alias Bosco

Pochopiteľne bol film nazvaný krycím menom, ktoré bolo v tomto prípade Bosco. Ak ste tu teda niekto z vás naozaj bol na tomto castingu a doteraz si mysleli, že ste iba vo veľkom americkom filme, oznamujem vám, že budete v jednom z najväčších budúceho roka. Scény v Liberci sa teda budú točiť 4 dni a to od 17. septembra až do 20. Pôjde o vonkajšiu scénu na festivale svetla a hudby. Kde presne v Liberci to teda bude netušíme, no ak tam v tomto čase náhodou budete, určite skúste mesto dobre popreskúmať.

Zdroje ešte tvrdia, že bude štáb niekedy v tomto čase točiť aj v Prahe, avšak tam nám neboli poskytnuté bližšie informácie. Netušíme zatiaľ ani to, či bude Liberec vo filme predstavovať práve Prahu alebo nejaké iné cudzie mesto. Každopádne, Spider-Man: Far From Home bude film o Peterových cestách po Európe, takže celé Česko môže byť naozaj hrdé, že zavíta aj sem.

Zúčastnili ste sa castingu v Liberci na film Bosco? Budete v čase natáčania v Liberci alebo v Prahe? Myslíte, že Praha a Liberec budú vo filme zobrazovať iné mestá alebo sa bude film skutočne odohrávať aj v Česku? Napíšte nám do komentárov!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -