Seriál Cobra Kai vydal krátku ukážku, v ktorej nám prezradili dátum vydania tretej série. Kedy si ju pozrieme?

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Tretia séria seriálu Cobra Kai pozná svoj dátum vydania

V 80. rokoch minulého storočia bola populárna filmová bojová séria Karate Kid. Herci, ktorí vtedy stvárnili tínedžerské postavy, sa však po tridsiatich rokoch rozhodli natočiť pokračovanie v podobe seriálu. Seriál má momentálne dve série, no dlhodobo nám bolo sľubovaná aj tretia séria seriálu Cobra Kai, ktorej dátum vydania nám bol nedávno odhalený.

Seriál Cobra Kai je dostupný na streamovacej platforme Netflix, na ktorej vyjde aj spomínaná tretia séria. Seriál však svoje prvé dve série pôvodne nenatočil pre túto platformu, ale pre platformy YouTube Premium a YouTube Originals. Tí ho po dvoch sériách však chceli zrušiť. Tvorcovia nechceli prestať s tvorbou seriálu a tak si ako novú platformu vybrali Netflix.

cobra kai
Zdroj: decider.com

Kedy si pozrieme očakávanú tretiu sériu?

Seriál sa po tom, ako sa v lete dostal na Netflix, stal jedným z najobľúbenejších seriálov a niekoľkokrát patril do top 10 najpozeranejších projektov. Seriál si teda vytvoril mnoho ďalších fanúšikov, ktorí po pozretí poslednej epizódy nedočkavo dychtili po novej, tretej sérii. Všetky hviezdy a tvorcovia nás ubezpečovali, že sa jej dočkáme v roku 2021, no nikdy nespomenuli presný dátum.

Všetko sa však zmenilo s novým teaser trailerom, ktorý bol nedávno vydaný a v ktorom vidíme pár scén z novej série, no dočkali sme sa aj ďalšieho odhalenia. Na konci traileru sa nám ukázal dátum vydania tretej série, ktorý je naplánovaný na 8. januára 2021. Znamená to, že na tretiu sériu nám treba čakať približne tri mesiace, čo nie je vôbec veľa.

Je v pláne aj štvrtá séria?

Tí, ktorí ste si pozreli tento kratučký teaser trailer, ste si určite všimli na úplnom konci ešte jednu zaujímavú informáciu. Za dátumom vydania sa totižto ukázali slová SEASON 4 IN TRAINING. To znamená, že tretia séria nebude poslednou a že sa môžeme tešiť minimálne na ešte jednu, ktorej príprava je zrejme v plnom prúde a možno by sme sa jej tiež mohli dočkať už čoskoro.

Všetci skalní fanúšikovia starej série Karate Kid, ktorých oslovilo aj toto seriálové pokračovanie príbehu s Ralphom Macchiom a Williamom Zabkom, majú teda dôvod na radosť. Nie len týchto dvoch hercov sa dočkáme už o tri mesiace v nadupanej tretej sérii Cobra Kai, ktorá nám určite vysvetlí a ukáže dôsledky toho, čo sa stalo na konci druhej série.

Tešíte sa na tretiu sériu Cobry Kai? Ktorá postava je vaša obľúbená? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: menshealth.com

 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -