Sfetovaný medveď a krvavé zabíjanie. Nový trailer k filmu Cocaine Bear je skutočný bizár, ktorý musíš vidieť

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Predstav si situáciu, kedy sa obrovský medveď dostane k poriadnej dávke kokaínu, celý ho spotrebuje a začne zbesilo zabíjať. Znie to ako poriadne sci-fi? V tom prípade sa priprav na najnovší film herečky a režisérky Elizabeth Banks (Hry o život, Spider-Man), v ktorom presne takýto scenár uvidíš. Film Cocaine Bear už dokonca dostal prvý oficiálny trailer a tento nevídaný počin inšpirovaný skutočným príbehom má niečo do seba.

Oficiálny trailer k filmu Cocaine Bear

Filmové štúdio Universal sem tam príde s filmami, ktoré sršia bizarnosťou na míle ďaleko. Jedným z nich je bez pochyby nadchádzajúci komediálny triler Cocaine Bear, v ktorom pôvodný skutočný príbeh „mierne“ zdramatizovali.

Na začiatku ukážky môžeš vidieť pašeráka drog Andrewa C. Thorntona, ktorý je nútený z dôvodu preťaženia odstrániť z lietadla nejaký náklad. Rozhodne sa pre tašku plnú kokaínu, ktorej následné vystopovanie ho bude stáť život a vrecko s bielym práškom v hodnote takmer 15 miliónov dolárov ostane napospas divočiny. Ako prvý sa k nemu dostane nečakaný hosť a film bude podľa všetkého sledovať udalosti medveďa, ktorý sa pod vplyvom vydal na zabíjačku poháňanú drogami.

Cocaine Bear
zdroj: empireonline.com

Synopsa a herecké obsadenie

„Táto divoká temná komédia, inšpirovaná skutočným príbehom z roku 1985 o havárii lietadla narkomana, nezvestnom kokaíne a čiernom medveďovi, ktorý ho zjedol, nachádza vo svojom jadre skupinu čudných policajtov, zločincov, turistov a tínedžerov zbiehajúcich sa v georgiánskom lese. V tom lese, kde 500-kilový predátor požil ohromné množstvo koksu a začal vyčíňať, aby ho získal ešte viac… a veľa krvi k tomu.“

V tomto nevídanom filmovom kúsku sa predstavia Keri Russel (Údolie tieňov), OShea Jackson Jr. (Straight Outta Compton), Christian ConveryJennings (Sweet Tooth), Alden Ehrenreich (Solo: A Star Wars Story) a Jesse Tyler Ferguson (Moderná rodina). Úlohu vo filme dokonca dostal aj známy herec Kristofer Hivju, ktorého si môžeš pamätať ako Turmonda z populárneho seriálu Hra o tróny.

Universal Pictures bude film distribuovať do celého sveta a premiéru uvidíme aj na Slovensku. Či to bude v kinách je otázne, ale na jednej zo streamovacích platforiem by sa film mal ukázať. Dátum premiéry je nastavený na 24. februára 2023.

Čo hovoríš na bizarný prvý oficiálny trailer k filmu Cocaine Bear? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -