Cole Sprouse a Lili Reinhart zo seriálu Riverdale sa rozišli! Čo sa stalo?

Nenechajte si ujsť

Betka Múcsková
Betka Múcsková
Volám sa Betka, mám 23 rokov a som študentkou žurnalistiky a sociálnej antropológie v Brne. Denne pozerám filmy a seriály. Okrem nich ma baví umenie v rôznych podobách: rada kreslím, maľujem, čítam, vyrábam, píšem,... Verím, že kreativita a tvorenie dokáže človeku dávať viac, než čokoľvek iné.

Cole Sprouse a Lili Reinhart sa rozišli!

Internet pretrhla informácia o tomto nešťastnom rozpade milovaného páriku z teenagerského seriálu Riverdale od CW. Herci Cole Sprouse a Lili Reinhart sa rozišli! Čo sa stalo?

cole a lili
Zdroj: etonline.com

Po dvoch rokoch vzťahu sa Cole Sprouse a Lili Reinhart rozpadli na začiatku tohto leta. Počas natáčania štvrtej série spolu už ani nebývajú. Snažia sa medzi sebou udržať vzdialenosť, čo pravdepodobne bolo jednoduchšie ešte pred začatím natáčania.

Seriál ich núti znovu spolupracovať a vraj je to medzi nimi už viac-menej urovnané. Táto informácia prišla ako šoková vlna. Veď ešte na Comic-Cone boli Lili a Cole spolu celí vysmiati.

Znova spolu?

Je nejaká nádej, že sa tento nami milovaný párik dá opäť dokopy? Povráva sa, že to nie je úplne vylúčené. Veci v ich vzťahu sú veľmi nejasné a budúcnosť ponúka veľa smerov, ktorými sa môžu vydať. Spolu alebo zvlášť.

cole a lili comic-con
Zdroj: dailymotion.com

Zarytí fanúšikovia vedia, že nešlo o žiadnu lásku na prvý pohľad. Cole si musel Lili získať, pretože mala problémy s otvorením sa pred ostatnými členmi hereckého obsadenia seriálu Riverdale.

Prvé klebety o ich vzťahu sme mohli zachytiť v júli 2017. Cole aj Lili sa však vtedy ešte odmietali vyjadrovať na túto tému. Prvýkrát sa spolu na červenom koberci ukázali až v roku 2018 na Met Gala. Časom si Lili a Cole navykli na nové klebety a nový druh záujmu o nich ako o pár.

Bohužiaľ, veci a vzťahy majú tendencie sa rozpadnúť. Môžeme len dúfať, že sú herci teraz šťastnejší a že ich rozchod neovplyvní natáčanie štvrtej série Riverdale.

zaujímavé fakty o seriáloch
Zdroj: themarysue.com

Seriál Riverdale má už 3 série. 22. časť tej tretej vyšla 15. mája 2019, pričom momentálne čakáme na premiéru 4. série. Tej by sme sa podľa všetkého mali dočkať už 9. októbra 2019.

Sledujete seriál Riverdale? Ako ste reagovali na správu, že herci Cole Sprouse a Lili Reinhart sa rozišli? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: eonline.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -