FOTO: Na Comic-Cone 2018 sa nájde mnoho skvelých cosplayov! Ktoré sú tie najlepšie?

Nenechajte si ujsť

Posledné dni prebieha akcia Comic-Con 2018. Tento rok trvá od 19. až do 22. júla a okrem noviniek zo sveta filmov, seriálov a komiksov tu môžeme vidieť aj tie najlepšie cosplaye!

Comic-Con je tradičná akcia, ktorá prebieha už od roku 1970. Na festivale sa minulé roky pohybovala účasť okolo 130 000 návštevníkov, čo je neuveriteľné množstvo. Tento multi-žánrový con prebieha v San Diegu a vždy sa na ňom ukážu tí najlepší cosplayeri. A to nie len tí profesionálni, ale aj tí, ktorí to robia len pre radosť a zábavu. Našli sme tu cosplaye na rôzne postavy z Marvel filmov a seriálov, no taktiež aj zo známych hier!

Najlepšie cosplaye z Comic-Conu 2018!

The Handmaid’s Tale cosplay

Cosplay z populárneho seriálu The Handmaid’s Tale.

Comic-Con 2018
Zdroj: io9.gizmodo.com

Wonder Woman a Batman

Neuveriteľný cosplay na skvelé duo postáv – Wonder Woman a Batman.

Comic-Con 2018
Zdroj: io9.gizmodo.com

Jessica Jones, Luke Cage a Daredevil

Na tejto fotografií sa nachádza dokonca trojica hrdinov z Marvel seriálov. Zľava to sú: Jessica Jones, Luke Cage a Daredevil.

Comic-Con 2018
Zdroj: ign.com

Ak vám tieto tri úvodné fotografie nestačili, určite si prezrite aj galériu s ďalšími cosplaymi na postavy z filmov a hier. Nachádza sa tu napríklad Spider-Man, Superman alebo postavy z hry Overwatch.

Comic-Con ešte nekončí!

Nezabúdajte, že Comic-Con 2018 prebieha až do zajtra, takže stále sa môžeme tešiť na mnoho skvelých cosplayov! Tie ďalšie vám určite prinesieme v zajtrajšom článku o cosplayoch z tejto akcie.

Ktorý z cosplayov sa vám osobne páčil najviac? Boli ste už niekedy na podobnej akcii ako je Comic-Con? Napíšte nám do komentárov!

ZDROJign

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -