50. ročník Comic-Conu – Čo všetko nám ukáže sviatok milovníkov popkultúry?

Nenechajte si ujsť

Comic-Con v San Diegu číslo 50!

Fanúšikovia filmov, komiksov, seriálov, hier a vlastne všetkého z našej milovanej popkultúry sa už po 50. raz stretnú v San Diegu. Aj preto bude samotný festival oveľa masívnejší a doslova exkluzívny. Určite sa posnažíme priviesť vám všetky novinky, trailery, teasery, ale aj fotky – a to už budúci týždeň. 50. Comic-Con v San Diegu sa totižto koná už 18.-21. júla! Na čo sa už teraz tešíme najviac?

Comic-Con v San Diegu
Zdroj: thrillist.com

1. Marvel Studios

Áno, Marvel to všetko znova rozbije. Kevin Feige už dávnejšie povedal, že „pokiaľ nepríde do kín nový Spider-Man film, o 4. fáze sa nič nedozvieme.“ A je to tu. Už je v kinách. Už iba týždeň a verím, že zistíme mená všetkých Marvel filmov na najbližšie roky.

Taktiež je možné, že sa pustí trailer/teaser na Black Widow. Tá je už dlhšie v produkcii a tým pádom majú dosť filmového materiálu. Dozvieme sa viac o projektoch ako The Eternals a Shang-Chi. Kto s kým, ako a kedy…

Disney+, dúfam, vypustí trailer aspoň na niektorý z nových Marvel seriálov Loki, Hawkeye, Falcon & Winter Soldier či WandaVision.

marvel seriál loki kevin feige
Zdroj: comicbook.com

2. Star Wars

Kde inde predstaviť nový trailer na Epizódu 9, ako aj seriály, ktoré budú na Disney+Vieme, že seriál Mandolorian je už hotový, takže poprosíme trailer!

Veríme, že sa objaví aj samotný režisér J. J. Abrams, ktorý sa od roku 2015 na Comic-Cone neobjavil. A možno… Možno prezradí viac o svojej zmluve s DC?

Comic-Con v San Diegu
Zdroj: joblo.com

3. ScareDiego

SDCC nemal skoro vôbec žiadne hororové zázemie, ale posledné roky (a hlavne tržby) ukázali celému svetu, ako veľmi milujeme strašidelné filmy. Aj preto sa SDCC rozhodlo za spoluúčasti New Line Cinema hostiť ScareDiego.

Špeciálna akcia, ktorá sa koná na začiatku víkendu, počas ktorej nám predstavia to najnovšie z hororového žánru. Veríme, že uvidíme trailer na Kingovku To: Kapitola 2, ktorá príde v septembri. Taktiež aj novú ukážku na pokračovanie hitu Shining s názvom Doktor Spánok, v hlavnej úlohe s Ewanom McGregorom. A to nebude všetko…

doctor sleep trailer
Zdroj: people.com

4. SDCC a ich sieň slávy

SDCC sa rozhodli vytvoriť svoju vlastnú sieň slávy. Vo vôbec prvej sa vzdá pocta Batmanovi. Takže sa očakáva obrovská expozícia, ktorá zaznamená históriu Temného rytiera. Pre milovníkov toho komiksovo/filmovo/seriálového hrdinu jednoznačne „must see“!

Zdroj: sideshow.com

5. Panel HBO

Predstaviť by sa mali novinky zo sveta Game of Thrones (nové seriály), ako aj pocta originálnej sérii. Ukáže sa aj tretia séria úspešného Westworldu s novými hercami, ako napríklad Aaronom Paulom.

A hlavne čierny kôň HBO s názvom His Dark Materials s celým hviezdnym hereckým obsadením, na čele s Jamesom McAvoyom.

Comic-Con v San Diegu
Zdroj: hbo.com

6. Netflix

Netflix nám toho chce predstaviť viac. Ale čo je pre nás momentálne viac ako seriálový The Witcher? Dobre, môže prekvapiť množstvom trailerov na svoje blockbustery, ale hlavne sme zvedaví na tie od režisérov Micheala Baya a Zacka Snydera.

pilotný diel seriálu The Witcher
Zdroj: wallpaperswide.com

Aby ste sa mohli tešiť s nami…

Nižšie Vám rozpíšeme, čo ďalej očakávame:

Štvrtok (18. júl):
Terminator: Dark Fate, Gears of War, Marvel Games, …

Piatok (19. júl)
Avengers: Endgame (scenáristi), Avengers: Endgame (režiséri), Fear the Walking Dead, The Walking Dead, The Witcher Netflix series, The Boys, Dark Crystal: Age of Resistance, Game of Thrones, …

Sobota (20. júl)
Star Trek (TV), The Good Place, Westworld, Marvel Studios, …

comic-con v san diegu
Zdroj: twitter.com

Na čo sa tešíte najviac vy? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: gamesradar.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -