Comics Salón & AnimeSHOW mení kvôli koronavírusu dátum svojho konania

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

Comics Salón & AnimeSHOW – slovenský festival zameraný na komiksy, anime a videohry, ktorý sa mal pôvodne konať v dňoch od 27. 3. do 29. 3. 2020, mení kvôli koronavírusu dátum svojho konania. Potvrdili to organizátori na svojom Facebooku.

Nový dátum je tak stanovený na 3. – 5. júl 2020. Organizátori ďalej zdôrazňujú, že zakúpené lístky samozrejme platia aj na nový termín a ľudia sa tak nemusia obávať, že im prepadnú. Dôvodom zmeny termínu je, že nechceli svojich návštevníkov vystavovať riziku a stresu. Bolo by podľa nich nefér celú akciu zrušiť, lebo sa na ňu veľa ľudí tešilo. Prosia o zhovievavosť a porozumenie krízovým stavom.

ZMENY DÁTUMOVKeďže s presunom sa spájajú ďalšie otázky, na ktoré nebol včera čas pri ozname presunu podujatia priestor,…

Uverejnil používateľ Comics Salón & AnimeSHOW Streda 11. marca 2020

Snažia sa vyriešiť situáciu tak, aby boli všetci spokojní

Ubytovanie, resp. rezervácie hotelov sa snažia presunúť na nový termín a komunikujú s hotelmi, či ich kapacity na daný termín stačia. Preto sú dočasne uzavreté aj rezervácie hotelov. Ľudí budú jednotlivo kontaktovať emailom. Ďalej dodávajú, že spacáky sa registrovať dajú a presúvajú sa na nový termín bez problémov.

Reportáž AnimeSHOW 2019
Zdroj: Andrej Cvik

Uzávierky súťaží sa posúvajú do 22. 6. 2020 a návštevníci tak majú oveľa viac času. Svoje hotové veci však môžu poslať už dnes.

Dodávajú, že ak budú školy zavreté dlhšie ako 5 dní, majú zo zákona možnosť skrátenia školských prázdnin. Uvidia, ako sa situácia vyvinie a podľa toho budú reagovať. Ďalej zdôrazňujú, že otázky im majú navštevujúci písať priamo do súkromných správ, či už na Facebooku alebo Instagrame.

Očakávali ste, že sa situácia takto vyvinie, alebo ste prekvapení? Čo všetko sa ešte podľa Vás kvôli koronavírusu presunie alebo dokonca zruší? Vyjadrite sa do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -