Concrete Cowboy trailer: Idris Elba ako vášnivý kovboj usmerňujúci svojho syna v napätej rodinnej dráme

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix vydal prvý trailer k intímnej rodinnej dráme Concrete Cowboy v hlavných úlohách s Idrisom Elbom (Thor: Ragnarok) a Calebom McLaughlinom (Stranger Things). Novinku zrežíroval Ricky Straub, pre ktorého bude tento zaujímavý filmový počin celovečerným debutom.

Film je adaptáciou úspešného románu Ghetto Cowboy z roku 2009 od spisovateľa Grega Neriho o mladom tínedžerovi, ktorý je poslaný žiť k svojmu odcudzenému otcovi do Philadelphie, kde spoznáva miestnych „betónových kovbojov“.

Trailer k dráme Concrete Cowboy:

Najnovšia upútavka ti ukáže napätý vzťah medzi otcom a synom, ako aj skvelé herecké schopnosti hlavného hereckého obsadenia. Pozoruhodný výkon môžeš vidieť hlavne zo strany 19-ročného McLaughlina, pre ktorého sa jedná o jeho prvú hlavnú rolu mimo úspešného seriálu Stranger Things.

Mladý herec si v tomto príbehu zahral postavu Colea, ktorý ako hlavný hrdina prechádza krízou svedomia a smerovania v živote. Na výber ma totižto dve možnosti – dať šancu opäť nadviazať rodinné puto alebo sa vydať na cestu kriminálnika. Aj preto sa do vyriešenia tejto krízy pustí jeho otec, ktorý ho zavedie do miestnej komunity mestských kovbojov, kde by mohol nájsť nový životný zmysel a vyrovnať sa s nepriaznivou minulosťou.

Inšpirované skutočnými udalosťami

Fletcher Street Urban Riding Club
Zdroj: inquirer.com

Concrete Cowboy je inšpirovaný mestskými kovbojmi z Fletcher Street Urban Riding Club v severnej Philadelphii. Tí už viac ako storočie šíria posolstvo spočívajúce v učení jazdenia na koni ako spôsob vštiepenia dobrých hodnôt do ľudskej duše.

Samotný 2-minútový trailer vychádza z aktuálnych tém o rodinnej dráme, spochybňovania spoločnosti, úpadku a náročného rozhodovania. Tieto témy spoločne s dojímavým príbehom zo skutočného života sľubujú pre divákov naozaj pútavý filmový zážitok.

Či dáš šancu tejto dráme už ostáva na tebe, ale ak si potrpíš na dojímavé príbehy s hlbšou myšlienkou a nádherným odkazom, určite by si to mal skúsiť. Film bude na streamovacej platforme Netflix premiérovať 2. apríla 2021.

Páčil sa ti prvý trailer k netflixovskej dráme Concrete Cowboy, ktorý sľubuje napäté chvíle plné rozhodovania? Názor nám nezabudni napísať dole v komentároch.

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -