Filmy

Démon Valak z The Conjuring dostane vlastný film “The Nun”, poznáme aj meno režiséra!

Po dlhé roky sa James Wan snažil spraviť zo seba osobnosť, o ktorej treba novinky čítať každý deň. Preslávil sa vďaka jeho prvým low budget filmom, ako je napríklad “Saw”. Ale do úplného výslnia Hollywoodu sa dostal až v roku 2013 vďaka snímku “Conjuring”. Conjuring bol produkovaný pod štúdiom Warner Bros, ktorý vyčlenil filmu rozpočet 20 miliónov dolárov. To naštartovalo Wana na vytvorenie filmu, ktorý sa zapísal do histórie kinematografie. Celý Conjuring totižto zarobil cez 300 miliónov. Sláva snímku Conjuring viedla Jamesa Wana na vytvorenie ďalšieho príbehu, tým bol film “Annabelle”. Annabelle nespravila do Hollywoodu taký kráter, aký dokázal spraviť Conjuring, ale z 6 miliónového rozpočtu zarobila 256 miliónov.

the nun

Zdroj: movienewsguide.com/

Tento rok príde do kín film Anabelle 2, zatiaľ čo minulý rok sme mali možnosť vidieť V Zajatí Démonov 2. Pokračovanie “V zajatí Démonov” nám rozprával príbeh o rodine z Londýna, ktorá má v dome démona. Po chvíli sa zistí, že daný démon sa volá Valak a manželia Warrenovci ho musia z domu vyprevadiť. Celý tento film dostal pozitívne recenzie a taktiež bol úspešný v zárobkoch, keď dokázal zo 40 miliónového rozpočtu spraviť 320 miliónov.

Kto si ale zrežíruje Conjuring Spin-Off “The Nun”?

Tentokrát to žiaľ James Wan nebude. Podľa magazínu Deadline si spin-off “The Nun” konečne našiel režisérsku ruku. Režisér, ktorý by mal The Nun režírovať, je Britský režisér Corin Hardy! Hardy sa po prvý krát dostal na Hollywoodske výslnie vďaka snímku “Butterfly” z roku 2003. Corin Hardy sa ale od roku 2003 viac zaoberal hudobnou scénou keď točil videoklipy. Zrežíroval taktiež aj independent Horror v roku 2015 s názvom “The Hallow”. Zatiaľ nie je známy dátum vydania spin-offu Conjuringu, o zmenách vás budeme informovať!

About author

I love Pickles
  Related posts
  FilmyTrailery

  Prvý trailer na film Bloodshot predstavuje Vina Diesela v úlohe brutálneho hrdinu

  Filmy

  Naozaj chcel Jared Leto zrušiť film JOKER s Joaquinom Phoenixom?

  FilmyOdporúčame

  TOP 10 hororových komédií, ktoré musíš pred filmom Zombieland 2 vidieť aspoň raz

  Filmy

  Do filmu Matrix 4 sa pridáva ďalší obľúbený herec. Kedy príde do kín?

  Pridaj komentár