Conor McGregor sa vracia do UFC! Jeho návrat mu však onedlho skomplikuje silný súper…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Pre fanúšikov bojových umení a všetkých športov, ktoré s tým súvisia, tu máme vzrušujúce správy! 30-ročný Ír do oktagonu nevstúpil už od roku 2016. Takže vlastne dva roky. Ako už excentrický McGregor stihol niekoľkokrát naznačiť, na svoj návrat sa už nevie dočkať. Čakanie už je však u konca, kedže jeho prvý súboj je potvrdený!

Conor McGregor sa vracia do UFC!

Prezident UFC Dana White potvrdil, že Conor McGregor sa ešte tento rok vráti k tomuto populárnemu športu. Už 6. októbra sa mu v Las Vegas postaví Khabib Nurmagomedov, ktorý sa na neho už nevie dočkať. Medzi Rusom a Írom je slušná dávka napätia kvôli viacerým dôvodom, ktoré z tohoto súboja robia neobyčajnú udalosť.

Explozívne stretnutie bude obzvlášť zaujímavé po tom, čo McGregor v apríli tohto roku vybuchol na UFC 223. Vtedy zaútočil na autobus plný bojovníkov v Brooklyne, na okná hádzal nákupné vozíky. To mala podľa všetkého byť odplata za to, že Nurmagomedov a jeho sprievod „napadli“ McGregorovho tréningového partnera Artema Lobova. Vášnivý Ír bol z útoku neskôr usvedčený a aj dnes musí chodiť na lekcie zvládania hnevu.

Po odchode McGregora vyplnil prázdno v oktagone práve Rus Nurmagomedov. Práve na UFC 223 ovládol divíziu po výhre nad Al Laquintom a získal opasok. Medzi týmito dvoma bojovníkmi je teda naozaj veľa dôvodov, ktoré z októbrového súboja spravia naozaj veľkolepú udalosť.

„Chcem ho uskromniť, niečomu ho zaučiť, zničiť mu a zmeniť tvár,“ povedal Nurmagomedov, ktorý plánuje Íra zraziť k zemi. Či to tak naozaj dopadne uvidíme už 6. októbra. Dovtedy sa môžete handrkovať s ľuďmi, ktorí nepodporujú vášho favorita.

Conor McGregor sa vracia do UFC
Zdroj: fitnessvolt.com

Tak čo vravíte na návrat McGregora do UFC? Ako myslíte, že dopadne jeho prvý súboj proti Rusovi Khabibovi Nurmagomedovi, ktorý sa odohrá 6. októbra? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: mirror.co.uk

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -