Bruce Willis a Frank Grillo z budúcnosti bojujú proti mimozemšťanom v ukážke na sci-fi Cosmic Sin

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Fanúšikovia béčkových sci-fi dobrodružstiev si prídu na svoje. Spoločnosť Saban Films vydala prvý trailer na vesmírnu akciu Cosmic Sin, ktorá priletí na digitálne platformy už budúci mesiac. Do hlavnej úlohy sa nechal nahovoriť Bruce Willis (Smrtonosná pasca), pre ktorého pôjde po minuloročnom prepadáku Breach o ďalší výlet do vesmíru.

Dokonca doň poletí na lodi rovnakej produkčnej spoločnosti, takže ani tentokrát neočakávame žiaden zázrak. Sekundovať mu bude Frank Grillo (Očista: Anarchia), ktorého tento rok uvidíme aj v lepšie vyzerajúcom filme Boss Level. V režisérskom kresle sedí Edward Drake, od ktorého sme doposiaľ nevideli žiaden film a Cosmic Sin pravdepodobne nebude výnimkou.

Prvý trailer na film Cosmic Sin:

Samozrejme, nebudeme ho zatracovať ešte pred tým, ako si ho skutočne pozrieme. Píše sa rok 2524 a ľudstvo už 400 rokov kolonizuje vonkajšie planéty. Vojenský generál vo výslužbe James Ford (Bruce Willis) si užíva dôchodku vo futuristickom bare, až dokým ho situácia neprinúti k návratu do služby.

Na vojakov na vzdialenej planéte totiž zaútočí flotila novoobjavenej mimozemskej civilizácie. Prichádza medzihviezdna vojna medzi ľudskou rasou a mimozemšťanmi, ktorej sa nedá predísť. Ford a generál Eron Ryle (Frank Grillo) tak spoja sily spolu s tímom elitných vojakov, aby túto hrozbu zastavili ešte predtým ako bude neskoro. Podarí sa im zastaviť jasnú záhubu ľudskej rasy?

Cosmic Sin
Zdroj: avforums.com

V ukážke nechýbajú lietajúce guľky a explózie, čo je v spojení s nízkym rozpočtom nebezpečnou kombináciou. Jedno je isté, film Cosmic Sin nebude skúpy na akciu a špeciálne efekty. Herecký ansámbel doplnia mená ako Brandon Thomas Lee, Corey Large, Perrey Reeves, CJ Perry, Lochlyn Munro, Costas Mandylor alebo Adelaide Kane.

O scenár sa postaral Corey Large v spolupráci s režisérom. Do boja proti emzákom sa môžete vydať už 12. marca 2021, kedy film priletí na digitálne platformy a digitálnych obchodov. Snáď to dopadne lepšie ako spomínaný Breach s neuveriteľným hodnotením 23 % na Rotten Tomatoes. V opačnom prípade by mal Bruce Willis zmeniť agenta…

Vydáte sa na akčnú jazdu spolu s Willisom a Grillom? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -