Herečka Courteney Cox sa vráti vo filme Scream 5. Aký ju čaká osud?

Nenechajte si ujsť

Oliver Kohár
Oliver Kohár
Večný študent kinematografie... aj jej obskúrnych zákutí.

Vo filme Scream 5 nebude chýbať Courteney Cox

Hviezda populárne seriálu Priatelia, Courteney Cox, si zopakuje svoju druhú ikonickú rolu v úspešnej hororovej sérii, produkcia filmu Scream 5, v ktorom sa opäť objaví, už začala. Tohoto obľúbeného slasheru sa opäť chytilo štúdio Paramount Pictures a natáčať sa už čoskoro začne vo Wilmingtone a Severnej Karolíne. Fanúšikovia tejto série sa môžu začať tešiť.

Courteney Cox si zopakuje svoju rolu reportérky Gale Weathers a pridá sa k nej aj jej bývalý manžel David Arquette, ktorý sa vráti v roli Dewey Rileya. V role protagonistky Sidney Prescott sa vráti aj obľúbená Neve Campbell. Film si zvolil, podobne ako pokračovanie hororu Halloween, jednoduchý názov. Bude sa volať Scream. Áno, nie veľmi originálne, ale ľudí to do kín priláka.

Scream 5
Zdroj: minutemediacdn.com

Piate pokračovanie tejto hororovej série budú režírovať Matt Bettinelli-Olpin a Tyler Gillett. Toto režisérske duo môžeme poznať najmä vďaka minuloročnej hororovej komédii Nevesta na zabitie. O scenár sa postarajú James Vanderbilt a Guy Busick. Na tvorbe sa bude samozrejme podieľať aj samotný tvorca série ScreamKevin Williamson, ktorý bude na projekt dohliadať ako výkonný producent.

Ich produkčná spoločnosť Radio Silence sa k filmu vyjadrila nasledovne:

„Nevieme si už ani predstaviť, že by vo filme Scream nevystupovala ikonická postava Gale Weathers. Sme neuveriteľne poctený a nadšený, že sme s herečkou Courteney Cox dostali možnosť spolupracovať. Sme jej obrovskými fanúšikmi a už sa nemôžeme dočkať, kedy s ňou začneme spolupracovať na ďalšej kapitole ságy Scream.“

Niet divu, že sa dočkáme ďalšieho dielu Scream. Táto hororová séria, alebo ako ju terajší tvorcovia nazývajú – sága, je veľmi úspešná a obľúbená. Predošlé štyri diely zarobili celosvetovo vyše 600 miliónov dolárov. Posledný film šiel do kín pred desiatimi rokmi. Séria má tak už nostalgickú kvalitu, ktorá je pre súčasného diváka veľmi atraktívna. Ako veľmi sa bude jednať o pokračovanie, alebo len reboot, sa ešte len dozvieme.

Tešíte sa na Scream 5 s Courteney Cox? Dajte nám vedieť do komentárov.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -