Crash je späť. Hra Crash Bandicoot 4: It’s About Time bola oficiálne oznámená aj s trailerom

Nenechajte si ujsť

Leonard Priesol
Leonard Priesol
Ahoj, volám sa Leonard a mám 18 rokov. Som z Galanty. Študujem na strednej odbornej škole polygrafickej v Bratislave. Medzi moje hobby patria hry, filmy a cvičenie.

Najčítanejšie za 7 dní

Bolo už na čase. Po výbornom remakeu prvých troch Crash Bandicoot hier (Crash Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortex Strikes Back, Crash Bandicoot: Warped) si proste ľudia pýtali viac. Tak sa v roku 2019 dočkali ďalšieho remakeu – CTR: Nitro Fueled. No po viac ako 20 rokoch prichádza oficiálne pokračovanie – Crash Bandicoot 4: It’s About Time.

Crash 4
Zdroj: youtube.com

Crash Bandicoot 4: It’s About Time bude o cestovaní časom. Na Crash Bandicoot N. Sane Trilogy pracovalo Vicarious Visions, no pokračovanie Crasha si zobralo do rúk štúdio Toys for Bob, ktoré pracovalo aj na remakeu Spyro trilógie.

Viacero hrateľných postáv

Tentokrát nebudete ovládať len oranžového vačkovca. Budete hrať aj za jeho sestru Coco Bandicoot a za zákerného doktora Cortexa. Okrem toho v hre nastane niekoľko zmien, čo sa gameplayu týka. Okrem masky Aku Aku, ktorá bola vašim spoločníkom od začiatku série, budete mať k dispozícii štyri nové masky.

S jednou z nich budete môcť spomaliť čas a rozbiť tak nebezpečné krabice, ako napríklad nitro. Tým, že čas spomalíte, vyhnete sa explózii. Ďalšia maska vám dovolí behať po strope a stenách.

Crash 4
Zdroj: youtube.com

Príbeh pokračuje po Crash Bandicoot: Warped

Na konci Warped sme poslali doktora Cortexa s jeho maskou Uka Uka naspäť do minulosti na vzdialenú planétu. No po veľa, veľa pokusoch sa im podarilo odtiaľ uniknúť a tým otvoriť vo vesmíre obrovskú dieru. Touto dierou odhalili fakt, že Crash má multiverzum.

Bude teda na Crashovi a jeho sestre Coco, aby všetko dali do poriadku a získali štyri kvantové masky. Po vizuálnej stránke sa hra podobá na N. Sane Trilogy, čo je len dobre. Autori sa snažili ostať verní prvým hrám, a tak je dizajn levelov veľmi podobný originálom.

Hra nebude open-world, ako to niektorí predpokladali. Pôjde tak o klasickú lineárnu skákačku tak, ako si ju všetci pamätáme. Crash Bandicoot 4: It’s About Time si zahráme už 2. októbra 2020 a príde na PlayStation 4, Xbox One a Xbox Series X. Hru si môžete predobjednať už teraz.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Tešíte sa na pokračovanie Crasha? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -