Ikonický Crash prichádza na mobilné zariadenia. Crash Bandicoot: On the Run! už nájdeš v Store

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Crash Bandicoot oslavuje 25 rokov, počas ktorých si sa mohol dočkať obrovského počtu ikonických hier z tohto bláznivého sveta pre všetky vekové kategórie. Za hrou stojí vývojárske štúdio King (Candy Crush Saga), čoho výsledkom je akčná adventúra Crash Bandicoot: On the Run! na mobilné zariadenia.

Predregistrácia v Obchod Play a App Store je už teraz k dispozícii. Hra oficiálne vychádza 25. marca 2021 a obsahovať bude hneď niekoľko skvelých módov, známe mapy a klasických bossov.

Crash Bandicoot: On the Run! je nová hra pre smartfóny, s ktorou zažiješ veľa zábavy

Vývojárske štúdio King sľubuje „najbláznivejšiu Crash hru„, akú sme kedy videli. Do franšízy teda pribudne ďalší zaujímavý kúsok, ktorý ti opäť predstaví súrodenecké duo Crasha a jeho sestry Coco.

Hra je inšpirovaná formátom podobným Temple Run a tvojou úlohou bude zastaviť ikonických darebákov, ktorí sa snažia prevziať kontrolu nad všetkými dimenziami. S pomocou Coco musí Crash poraziť Cortexových prisluhovačov a poslať ich späť odkiaľ prišli. Budeš sa šmýkať, behať a točiť, ako už je pri Crashovi známe, aby si zabránil šialenému Dr. Neovi Cortexovi zničiť svet.

Crash Bandicoot: On the Run
Zdroj: egm.com

Viac ako 100 hodín hrania

Tentokrát sa hra nebude držať plytkej hrateľnosti a prinesie príbeh, v ktorom tvorcovia sľubujú desiatky hodín hrania na obľúbených mapách Turtle Woods, Lost City, Temple Ruins, Lab a veľa iných.

V hre na teba čaká viac ako 50 bossov a 12 rôznych krajín. Hrateľnými postavami budú len spomínaný Crash a Coco, avšak vývojár sľubuje komunite do budúcna viacero hrateľných postáv, ako napríklad aj Crashovu priateľku Tawnu.

Dočkáš sa aj širokej ponuky rôznych skinov, ktoré si nemusíš ani kupovať. Odomknúť si ich vieš počas prechádzania levelov. Do konca roka by sa v hre malo nachádzať až 200 skinov. Nezabudni sa registrovať už dnes, aby si po vydaní hry získal exkluzívny skin Blue Hyena!

Tešíš sa na mobilnú hru Crash Bandicoot: On the Run!, ktorú si budeš môcť zahrať už zajtra? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: king.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -