Ako to vyzerá s filmom Creed 2? Objavia sa v pokračovaní legendy ako Rocky Balboa, Ivan Drago či Apollo Creed?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ešte v novembri roku 2015 sa rozprávalo o pokračovaní filmu Creed. Dlhé mlčanie bolo konečne prelomené a s istotou môžeme povedať, že sa druhého filmu nakoniec dočkáme. Sylvester Stallone totižto nedávno na svojom Instagram účte zverejnil množstvo záberov z filmu Rocky IV. Na fotkách môžeme vidieť Dolpha Lundgrena, ktorý stvárnil postavu Ivana Draga. Nechýba ani Carl Weathers ako kultový Apollo Creed, otec Adonisa Creeda (Michael B. Jordan) z roku 2015.

Instagram
Instagram

O pokračovaní sa síce veľa nevie, ale týmto nám dal Sylvester Stallone značne najavo, čoho sa možno dočkáme. Vráti sa Ivan Drogo? Dočkáme sa legendárneho filmového súboja medzi ním a Creedom mladším? Prečítajte si, ako sa k fotografiám vyjadril samotný Stallone:

„Tu je šanca natiahnuť našu predstavivosť. História sa bude vždy opakovať v takej či onakej podobe. Pripravte sa! … otcove hriechy …“

V ďalšej fotke dokonca Stallone naznačil, že dej sa bude odohrávať aj v minulosti, čo umožňuje to, aby sa na striebornom plátne ukázal aj Carl Weathers ako Apollo Creed. No tento fakt zatiaľ nebol potvrdený a je len otázne, či sa tak stane. Už v minulosti herec povedal, že Creed a Drago boli dvaja najlepší boxeri zo sveta kinematografie. Tak prečo nezopakovať minulosť? A možno práve Stalloneho uvidíme po novom na pozícii režiséra. Zmysel to dáva, pretože oficiálny režisér filmu Creed 2, Ryan Coogler, bude až do februára budúceho roku pracovať na filme Black Panther.

creed 2
V prvej časti zahviezdil herec Michael B. Jordan; zdroj: youtube.com

Vráti sa legendárny Rocky Balboa ešte raz?

Ešte vo februári 2016 Sylvester Stallone naznačil, že si sám nie je istý, či nezašiel až príliš ďaleko s jeho filmami o kultovom Rockym. Niekedy mal dokonca zmiešané pocity a ukázať sa nechcel ani vo filme Creed. Avšak marketing spravil svoje a úprimne, bez Stalloneho by ten film nemal taký úspech, aký dosiahol. A preto je jeho návrat v pokračovaní veľmi otázny. Potvrdzuje to aj samotný dej, v ktorom Rocky Balboa trpí vážnym ochorením.

Zdržanie celého projektu sa nachádza aj v jeho vnútri. Generálny riaditeľ spoločnosti MGM ,Gary Barber, chcel povodne vydať Creed 2 už v roku 2017. To sa však určite nestane a nemusí to byť ani budúci rok. Predsa len, režisér je momentálne zaneprázdnený a žiaden scenárista sa k projektu ešte nepridal. Je však možné, že by sa do hry mohol dostať Aaron Covington, ktorý spolupracoval na tvorbe scenáru pri prvom filme.

Ako sa to celé vyvinie sa dozvieme až v krátkom čase. Do tej doby s nami určite ostaňte naladení pre viac informácii a nezabudnite si vychutnať spomínané fotografie, ktoré sa nachádzajú vyššie v článku! 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -