Filmy

Sylvester Stallone nám napovedá, kedy vyjde očakávaný Creed 2!

Športy sú vášeň pre mnoho z nás. Buď z nás veľa ľudí presedí dlhé hodiny pri počítači na sebazdokonaľovaní v nejakej počítačovej hre, alebo sa stále nájdu ľudia, ktorí majú vidiny profesionálnej kariéry vo športoch ako sú basketbal, futbal alebo slovenský najobľúbenejší šport – hokej. Nájdu sa aj takí, ktorí si s radosťou užijú oboje.

Medzi vášne taktiež patrí profesionálny box, ktorý si za posledné roky získal mnoho fanúšikov práve kvôli výbornému charakteru boxerov samotných. Medzi takýchto ľudí patria mená ako sú Floyd Mayweather, ktorý sa možno aj práve kvôli marketingu choval ku fanúšikom ako k seberovným. Ešte o niečo známejším je boxer Muhammad Ali, ktorý inšpiroval celý svet. O celkovom procese a ťažkých tréningoch, ktoré málokedy znamenajú úspešnú kariéru rozprávala snímka Creed, v ktorej zahviezdil sám Sylvester Stallone. Kedy sa ale dočkáme pokračovania?

creed 2

V prvej časti zahviezdil herec Michael B. Jordan; zdroj: youtube.com

Creed 2

Druhého pokračovania tejto snímky o mladom boxerovi by sme sa mali dočkať čoskoro! Sám herec Sylvester Stallone sa s nami podelil o túto informáciu cez sociálnu sieť Instagram, kde pridal fotografiu, na ktorej bol herec Michael B. Jordan, ktorého sme mohli vidieť ako hlavného protagonistu prvého dielu tejto filmovej série. Na fotografii môžeme vidieť Jordana, za ktorým stoji Stallone v klobúku. Príspevok taktiež obsahoval samotný komentár Stallona, ktorý znel: “Sme čím ďalej, tým silnejší! 2018.”

Sylvester Stallone sa dávnejšie vyjadril, že by snímku rád začal natáčať na začiatku budúceho roku kvôli vydaniu, ktoré by malo byť naplánované na deň vďakyvzdania (22. novembra 2018). Vo filme by sa mal taktiež ukázať herec Dolph Lundgren, ktorý sa posledné mesiace na rolu fyzicky pripravuje. Snímka je momentálne, bohužiaľ ešte len v štádiu skorého vývoja – Sylvester Stallone rozdáva hercom ich scenáre a hľadá sa jednotlivec, ktorý by sa zhostil režisérskej stoličky.

https://www.instagram.com/p/BYg-HB0DcAW/?taken-by=officialslystallone

Ste fanúšikmi Rockyho, či jeho spin-off série Creed? Tešíte sa na opäť skvelé herecké výkony?

About author

I love Pickles
  Related posts
  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  FilmyTrailery

  James Bond sa poslednýkrát vracia v prvom traileri na film No Time to Die

  FilmyTrailery

  Prvý trailer na Black Widow nás pripravuje na emocionálnu rozlúčku s Natashou Romanoff

  Pridaj komentár