Očakávaný Creed 2 sa začne natáčať už onedlho! Na dvojicu Rocky a Adonis sa rozhodne máme prečo tešiť.

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 22 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Dvaja odhodlaní boxeri sa konečne vracajú. A tentokrát sa s nimi do sveta vráti aj Ivan Drago. Po celkom dlhému zdržaniu je predbežná práca pre Creed 2 hotová, pričom vysoko očakávané pokračovanie sa začne natáčať už vo februári roku 2018! Žiaľ, filmu zatiaľ nebol priradený žiadny režisér. Podľa všetkého už do februára Ryan Coogler skončí s natáčaním Black Panthera a k filmovej sérii sa vráti na režisérskej stoličke.

Máme sa na čo tešiť!

Nové informácie prichádzajú zo zdroja MEW, kde sa píše, že Creed 2 už je definitívne na ceste, keďže produkcia sa oficiálne začne už 5. februára 2018 vo Filadelfii. Vcelku sme sa však nedozvedeli príliš veľa nových informácií. Na boku si však môžeme prečítať oficiálnu synopsu príbehu, ktorá znie: „Adonis Creed sa vydá hľadať pomstu keď sa postaví proti mužovi, ktorý zabil jeho otca.“ Tí z vás, ktorí poznajú kultovú filmovú sériu určite vedia, čo to znamená. Konečne je oficiálne potvrdené, že sa vráti Ivan Drago, ktorý sa do príbehu vráti poprvýkrát ad filmu Rocky IV. Už len z tohoto dôvodu sa máme na čo tešiť!

Tých, ktorí sledovali novinky ohľadom nového Creedu to neprekvapí. Sylvester Stallone totiž návrat herca Dolpha Lundgrena naznačoval na svojom instagrame už pod dobu niekoľkých mesiacov. A aj keď to štúdio ešte nepotvrdilo, zverejnená synopsa i sám Stallone zaručili, že všetci to berú ako samozrejmosť. Keďže Stallone napísal scenár pre nadchádzajúce pokračovanie, nemusíme sa báť, že by nás zavádzal. Čo nám však synopsa prezrádza o príbehu samotnom? Po prečítaní by až človek prisahal, že Adonis (Michael B. Jordan) sa vydá do boja proti Ivanovi Dragovi. To sa však nezdá byť príliš pravdepodobné. Vyskytlo sa však veľa špekulácií, že s Creedom sa v ringu objaví Dragov vlastný syn, čo žiaľ ešte nebolo potvrdené.

Zdroj: www.wallpapermade.com

Ste dlhoročným fanúšikom filmovej série Rocky, alebo ste sa ku ságe pridali až s novinkou Creed? Tak či onak, na druhú časť sa nemožne netešiť. Podľa všetkého pôjde o film so skvelým príbehom, v ktorom sa vrátia staré známe postavy. Dokonca aj sám Stallone povedal, že Drago od neho schytá jeden úder.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -