FilmyNovinky

Očakávaný Creed 2 sa začne natáčať už onedlho! Na dvojicu Rocky a Adonis sa rozhodne máme prečo tešiť.

Dvaja odhodlaní boxeri sa konečne vracajú. A tentokrát sa s nimi do sveta vráti aj Ivan Drago. Po celkom dlhému zdržaniu je predbežná práca pre Creed 2 hotová, pričom vysoko očakávané pokračovanie sa začne natáčať už vo februári roku 2018! Žiaľ, filmu zatiaľ nebol priradený žiadny režisér. Podľa všetkého už do februára Ryan Coogler skončí s natáčaním Black Panthera a k filmovej sérii sa vráti na režisérskej stoličke.

Máme sa na čo tešiť!

Nové informácie prichádzajú zo zdroja MEW, kde sa píše, že Creed 2 už je definitívne na ceste, keďže produkcia sa oficiálne začne už 5. februára 2018 vo Filadelfii. Vcelku sme sa však nedozvedeli príliš veľa nových informácií. Na boku si však môžeme prečítať oficiálnu synopsu príbehu, ktorá znie: “Adonis Creed sa vydá hľadať pomstu keď sa postaví proti mužovi, ktorý zabil jeho otca.” Tí z vás, ktorí poznajú kultovú filmovú sériu určite vedia, čo to znamená. Konečne je oficiálne potvrdené, že sa vráti Ivan Drago, ktorý sa do príbehu vráti poprvýkrát ad filmu Rocky IV. Už len z tohoto dôvodu sa máme na čo tešiť!

Tých, ktorí sledovali novinky ohľadom nového Creedu to neprekvapí. Sylvester Stallone totiž návrat herca Dolpha Lundgrena naznačoval na svojom instagrame už pod dobu niekoľkých mesiacov. A aj keď to štúdio ešte nepotvrdilo, zverejnená synopsa i sám Stallone zaručili, že všetci to berú ako samozrejmosť. Keďže Stallone napísal scenár pre nadchádzajúce pokračovanie, nemusíme sa báť, že by nás zavádzal. Čo nám však synopsa prezrádza o príbehu samotnom? Po prečítaní by až človek prisahal, že Adonis (Michael B. Jordan) sa vydá do boja proti Ivanovi Dragovi. To sa však nezdá byť príliš pravdepodobné. Vyskytlo sa však veľa špekulácií, že s Creedom sa v ringu objaví Dragov vlastný syn, čo žiaľ ešte nebolo potvrdené.

creed 2

Zdroj: www.wallpapermade.com

Ste dlhoročným fanúšikom filmovej série Rocky, alebo ste sa ku ságe pridali až s novinkou Creed? Tak či onak, na druhú časť sa nemožne netešiť. Podľa všetkého pôjde o film so skvelým príbehom, v ktorom sa vrátia staré známe postavy. Dokonca aj sám Stallone povedal, že Drago od neho schytá jeden úder.

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár