Creed III: Režijný debut Michaela B. Jordana spoznal dátum vydania

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Šepkalo sa o tom už viac ako rok, no konečne to máme oficiálne potvrdené. Športová dráma Creed 3 bude režijným debutom herca Michaela B. Jordana, ktorý zároveň stvárňuje titulnú úlohu. Jordan má za kamerou veľké ambície, ako producent figuroval už pri niekoľkých projektoch. V októbri minulého roku sa pridal k superhrdinskému filmu Static Shock od Warner Bros., tiež na pozícii producenta.

Režisér prvej časti Ryan Coogler má plne ruky práce s prípravou Black Panther 2, zatiaľ čo tvorca pokračovania Steven Caple Jr. režíruje nový Transformers film. Režisérska stolička tretieho filmu tak ostala voľná, pôvodne sa skloňovalo aj meno Sylvester Stallone. Od roku 2019 sa s týmto postom začal spájať Michael B. Jordan. Pozíciu mu pôvodne ponúkol producent sérií Rocky a Creed Irwin Winkler, ktorý to spomenul vo svojej knihe A Life in Movies: Stories From 50 Years in Hollywood z roku 2019.

„Sľúbil som Michaelovi B. Jordanovi, že dostane svoju šancu režírovať Creed III. Minulý rok v rozhovore s našou hviezdou Creeda Michaelom B. Jordanom som mu ponúkol príležitosť nielen hrať, ale aj režírovať Creed III.“

režisér filmu creed 3
Zdroj: usatoday.com

Dátum vydania filmu Creed 3

Koncom roku 2020 to v rozhovore pre MTV News potvrdila aj herečka Tessa Thompson, ktorá v sérii stvárňuje Creedovu priateľku Biancu. Avšak oficiálneho potvrdenia od štúdia MGM sme sa dočkali až teraz. Zároveň bol odhalený aj dátum vydania, ktorý padol na budúcoročný Deň vďakyvzdania. Film Creed 3 tak uvidíme 24. novembra 2022.

Okrem Jordana v úlohe Adonisa Creeda sa vráti Tessa Thompson ako Bianca a Phylicia Rashad ako Adonisova nevlastná matka Mary Anne Creed. Bohužiaľ, prítomnosť Stalloneho v úlohe Rockyho Balbou zatiaľ potvrdená nebola. Už dávnejšie povedal, že chce postavu Rockyho poslať na dôchodok. Keenan Coogler a Zack Baylin píšu scenár na motívy od Ryana Cooglera.

Medzitým si Jordana užijeme v akčnej pecke Without Remorse zo série Tom Clancy’s. Stvárni člena Navy SEAL Johna Clarka (Michael B. Jordan), ktorý skončí zapletený do masívneho sprisahania pri pokuse pomstiť vraždu svojej manželky. Prvý trailer a viac o filme nájdete na tomto odkaze.

Čo hovoríte na budúcoročný dátum vydania filmu Creed 3 a tiež sa neviete dočkať režijného debutu Michaela B. Jordana? Vaše dojmy nám napíšte do komentárov.

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -